"Ja To Widzę Tak" tekst piosenki

"Ja To Widzę Tak"
(feat. Bonson, Onar & Qubik)

[Kobik:]
Nowa szkoła, stara szkoła, skurwysyny bez ciśnień
Taki collab, że Pan Ziobro to by zwołał komisję
Bo na pierwszy oka rzut trudno to rozszyfrować, trzeba myśleć
Inaczej jak Zabłocki na mydle, wyjdziesz z tym
Niezły paradoks moi drodzy
No bo za chuj nie opuszczę gry a jakoś to wychodzi mi
Wszystkich wannabees i school back MC's pierdolę
Idę pod prąd jak Onar, i na stopro z Bonsonem
Osobiście no to ja to widzę tak
Rap się zmienia, możesz tego nie doceniać, to fakt
Ale wybierasz masz w czym, nie mam czasu się marszczyć
I to jasne, jak brak tolerancji dla słabych akcji
Nie jestem zero-jedynkowy jak tabloid
Możesz robić to jak chcesz, jak masz ku temu powody
Ważne żebyś robił dobrze a wszystko samo dotrze do Ciebie
I tego jednego to jestem pewien

[Bonson:]
Siema, tu Bonson
Piszę zwrotę do Darka
Odpalam z Piotrem browarka
Czekam na kosę od Laika, narta
Na blokach robię co chcę od dawna
I takie opcje to standard
Jak tylko dobrze ogarniasz, narta
Wyskocz do nas to zobaczysz kilka nowych kroków
Stary dobry BonSoul, nic lepszego, nie wymodlisz, ziomku
Nic lepszego, tylko wersy które lubisz
Bez pożyczonej floty i bez dup za które bulisz
Bez pożyczonej floty, chyba że się kończy temat
No to fiknij, zara oddam, podjedziemy choćby teraz
Mam rozumiesz ziomka który puszcza dobry sztynks w bloki
Taki piękny towar, aż wykręca pysk po tym
Zbyt dobry, się nie wczuwaj, zapal, flakon postaw
Bloki biją piony jak to było na początkach
Szuram po rewirach a na garbie mam co los da
Same kurwa szczere wersy, każda łajzo zwrotka

[Onar:]
Pierdolę to co o mnie pierdolą jakieś gimby
Mam dobre linijki, oni styl od linijki
Moje zwrotki, ich zwrotki
To nie nawijki pod pedalskie melodyjki
Osiedle ma głos, nie farbowany włos
Twój uśmiech możesz zobaczyć w odbiciu jednej z kos
Szamę robi Turek albo skos
Żebyś przeżyć coś ostrego bierzesz chilli sos
To nie dzieciaki z dobrych domów mają rację
Jaką mądrość może sprzedać mi 17-latek
Jak się uczył mówić - ja już grałem na rapgrze
Znam to od podszewki więc uważaj jaką zakładasz katanę
Nie za dużo, nie za mało
Pała zawsze będzie pałą
Tak mnie tutaj wychowano
Przypominam rapgra, do widzenia, dobranoc


You May Also Like
KęKę - "2021" 2021... Ha! Co życie dało, zniosłem godnie... Słuchaj Po północy 1 stycznia, ja odpalam preorder Świat się bawi, ja pracuję, mimo tego, że noc jest Siara ma być wspominkowa, dla Radomia być hołdem...
Pezet-Noon - "Ukryty w Mieście Krzyk" My, ukryty w mieście krzyk My, ukryty w mieście krzyk My, ukryty w mieście krzyk My Ludzie spoglądają na mnie z boku Różne rzeczy wnioskują z moich kroków Ile tutaj stoi bloków wokół Kto dostrzeże w...
KęKę - "Nie Wiedziałaś" Wychodzi z kibla, mówi nie niucha siksa Kogo Ty chcesz oszukać, przecież każdy wie co sypał Że byłaś pipi, dobra, odpalaj gibla Mam z Ciebie hi-hi, żeś kurwa serio niezła Ilorazu sporo dupko, na...
Avi, Louis Villain & Pezet - "Woof" Każde moje wyrzeczenie było tego warte Żeby wiązać koniec z końcem i to na kokardę Wychowany gdzieś między ulicą, a Harvardem Mam szacunek do pieniędzy, a dla frajerów pogardę Z ziomkami we czterech...
KęKę - "Zrobiłeś To Chłopak" Jestem młody, niegłupi, obrotny i zdolny czego mam niby żałować? Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry, myślę: Zrobiłeś to chłopak! Nie chce za to nikogo już dłużej przepraszać, że jestem...