"Sta Cu Da Ti Radim" tekst pesme
"Sta Cu Da Ti Radim"
Moram se sredit, malo uredit
Jer ući ću u nju k'o budala u kredit
Ja ući ću u nju kao migrant u Mađarsku
Ja ući ću u nju k'o Hitler u Poljsku
Ona je dama, u krevetu je kučka
Otres'o bi je kao stolnjak posle ručka
Otres'o bi je kao tepih iza zgrade
Tako to pravi plejeri rade
Ti ne znaš šta ću da ti radim
Ti ne znaš šta ću da ti radim, o mala
Iz tebe neću da ga vadim
Iz tebe neću da ga vadim, mala
Ti ne znaš šta ću da ti radim
Ti ne znaš šta ću da ti radim, o mala
Iz tebe neću da ga vadim
Iz tebe neću da ga vadim, mala
Lizao bi nju kao siroče napolitanku
A pročit'o sam je k'o malo dete čitanku
Ta mala, ona vrišti k'o da ženi brata
PVC vrata, ona čuje se sa šestog sprata
Ona to meni radi iz inata
Nogama steže me kao kravata
Tako bezobrazna, a tako slatka
I nemam pojma šta ću da joj radim dva tri sata
Ti ne znaš šta ću da ti radim
Ti ne znaš šta ću da ti radim, o mala
Iz tebe neću da ga vadim
Iz tebe neću da ga vadim, mala
Ti ne znaš šta ću da ti radim
Ti ne znaš šta ću da ti radim, o mala
Iz tebe neću da ga vadim
Iz tebe neću da ga vadim, mala
- AZLyrics
- D
- Djexon Lyrics
album:
"Traume II" (2018)
You May Also Like
Nucci - "Rajske Kise" (J-Jhinsen)
Ajde, hajlinu sad spusti malo niže
Što me imaš manje - to me voliš više
Plače nebo, bebo, to su rajske kiše
Svi su te znali, u gradu ti si magija
Sa kim se budiš ovde svakoga zanima...
Senidah - "Balkanka" Što ti krivo? Nisi više pretnja
Kad već pitaš ne gleda se cena
Košta sreća, skupa etiketa
Seti se reči, kad prođem ti strepiš
Ma jok, ne treba mi sponzor
Ja trošim ko da sam neki doktor
I doći će...
Corona - "Paralele" Jednog dana kad se vratim, ceo kraj tad slaviće
Krenuli sa dna smo, ništa nismo imali
Menjali smo kuje, kola, nikad braću, navike
Al' nas naši snovi nisu izdali
Uh, lele-lele, uh, lele-lele
Nazdravi...
Devito - "Magija" Znam
Ajde dođi mi na noć, ajde dođi bar na dan
Jer bez tebe ne znam sâm, bebe
I sve druge su mi laž, s tobom sekund traje sat
S tobom to je kao magija, kao magija
S tobom sve je kao magija, kao...
Tanja Savić - "Boli Li" Kažu da karma brzo demantuje
Oh, ti si ostavljen, da l' dobro čujem?
Sećam se tvog lika dok likuje
A sad u bradu sebi tiho psuješ
A onda pitaš se gde sam ti ja
Koju si pustio bez pozdrava
Sad bi za...