"Śnieg" tekst piosenki
"Śnieg"
(Śnieg)
Znowu czekam na śnieg, który spadnie na nas
Znowu czekam na śnieg, który spadnie na nas
Znowu czekam na śnieg, który spadnie na nas
Znowu czekam na śnieg, znowu czekamy, czekam na śnieg
Ludzie w mieście się psują, ludzie w mieście się psują
Ja tęsknię do miejsca z niższą temperaturą
Mój ziom chciałby zwolnić
Twój ziom musi zwolnić
Nie starcza mu doby na plany
Brak czasu się wysrać, a chodzi obsrany
Jedyna mantra to budzik
Od nadgodzin do podludzi
Dni tygodnia są do dupy
A weekendy są do wódy
Dojechanie kogoś a to ręką, a to nogą
Patologia, której hobby to być patologią
Żaden z moich ziomów nie ustawia się na szachy
Każdy z moich ziomów ciągle jakiś szacher-macher
Wszystkie nasze ziomy bezustannie poganiani
Społeczeństwo, które karmi Zahir oraz Amic
Agonia, dekompozycja
A mamy nie po to życia
Znowu czekam na śnieg, który spadnie na nas
Znowu czekam na śnieg, który spadnie na nas
Znowu czekam na śnieg, który spadnie na nas
Znowu czekam na śnieg, znowu czekam, czekam na śnieg
Klimat coś zmienił, klimat coś zmienił
Nie pada od dawna, a wszędzie widać snowflake'i
Znowu patrzę przez okno i co stało się z nami?
Byłem w sklepie z miłością, podryw nadal jest tani
Na słuchawkach Bonobo
Myślę sobie czy ta ziemia właśnie prosi mnie o pomoc
Monolog, czy mam chwytać za Mołotow
Wtedy parasolki w szklankach zapraszają do Cocomo
Świeczki w przeciągu, proszę domknij drzwi
Czekam na wiatr, co rozgoni ten polski spleen
Niech będzie biało, już nie lubię niebieskiego
Odkąd życie spakowałem w kilka worków Niezbędnego
Jesteśmy endemiczni, chcemy być wszystkim, jak Thermomixy
A kiedy sypnie gdzieś, wiedz, że ten na drzewach śnieg
Znowu czekam na śnieg, który spadnie na nas
Znowu czekam na śnieg, który spadnie na nas
Znowu czekam na śnieg, który spadnie na nas
Znowu czekam na śnieg, znowu czekam na, czekam na śnieg
- AZLyrics
- D
- Dwa Sławy Lyrics
album:
"Z Archiwum X2" (2022)
You May Also Like
Rasmentalism - "Czarne Koty" Podeszli, pytali, kto gdzie mieszka
Koguty w oczach jak opel Vectra
I proszę pod tym blokiem nie stać
Idę się przebrać, wychodzę gdzieś tam
Jakie jedno? Wezmę ze dwa
Jasne cele, ciemne przejścia...
TUZZA - "Włoska Robota" Jestem szczęśliwy jak Luciano, jestem leniwy
Ciągle robię se to samo, lecz jestem inny
Bo nic nie robię, a się sprawy układają
Dzwoni Sony, dzwoni ziomek, siano będzie jutro rano, ej
Pije se Amarone...
Małpa - "Nie Wiem Co Będzie Jutro" Nie wiem co będzie jutro
Mam 33 lata i trochę mi smutno
Trochę bo ostatnio zapijam to wódką
Szukam dziewczyn na krótko
Czuję dumę tylko kiedy przyglądam się słupkom
Leczę lęki, tym co jest w zasięgu...
Guzior - "Tajfun92" Wróciłem do kraju, hop do QueQuality, Kuba nie chybił przy transferze
Nawdychałem oparów się tej znieczulicy, co stała się moim pancerzem
Mają być pancze, to będą pancze, ma być najszczerzej, będzie...
Adi Nowak & barvinsky - "Zohan" Mam już baki pełen kołczan, baków pełną podłogę zmiotę
Chcę mieć cichy silnik, a nie co warkocze
Zdrowy duchem, se leżę do góry brzuchem
Se lecę do góry z buchem, jebię bzdury uchem, słyszę bzzzz......