"Będzie Jaśniej" tekst piosenki
Filipek & NEL Lyrics
"Będzie Jaśniej"
[Filipek:]
Ktoś znowu dobija się do mojej duszy i wciąż ma nadzieję
Nie wiedzą, że w sercu mam zajęty line-up tak jak Opener
Widziałem Zanzibar, chłodną Islandię, poznałem fawele
A na końcu świata krzyczałem, że miłość dla mnie nie istnieje
Teraz po prostu jest już nowa tura
Wyprałem brudy tak jak ten granulat
Co pół roku zmieniam wokół swój anturaż
Filipek żyje, ale Filip umarł
Zostawiłaś szminkę w mym aucie
I kogoś, kto kocha Cię bardziej
A jeżeli szuka, nie znajdzie
Ktoś inny dostaje szansę
[NEL:]
Kiedy wzejdzie świt, będzie jaśniej
Wtedy zaczniemy żyć, na poważnie
Proszę nie dzwoń dziś, napisz dla mnie
Od serca długi list, a w nim prawdę
Kiedy wzejdzie świt, będzie jaśniej
Wtedy zaczniemy żyć, na poważnie
Proszę nie dzwoń dziś, napisz dla mnie
Od serca długi list, a w nim prawdę
[Filipek:]
Jadę do Ciebie jakbym robił misję
Miasto jest brudne, ty oczy masz czyste
To miało być dla mnie zwykłym Netflixem
A wykupiłem na stałe subskrypcję
Nasz świat jest mały, jak kawalerka
Mnie o rozsądek prosi terapeuta
Możesz poparzyć jak indica w rękach
Twardy charakter, choć skóra miękka
Leci Frank Ocean, kojarzę kawałek
Na Tobie perfumy, których nie znałem
Czasem po wszystkim gapimy się w ścianę
Jak wczoraj wyszłaś, to trochę się bałem
Choć była umowa, że co między nami to nie jest na stałe
I nie wiem, jak żyć, ale potrafię wywołać twój uśmiech
I dobrze mi z tym, o całą resztę zamartwię się później
I nie chcę już nic, nie chcę złotych płyt i żadnych wyróżnień
Obiecaj mi dziś, że będziesz też jutro, gdy za chwilę usnę
[NEL:]
Kiedy wzejdzie świt, będzie jaśniej
Wtedy zaczniemy żyć, na poważnie
Proszę nie dzwoń dziś, napisz dla mnie
Od serca długi list, a w nim prawdę
Kiedy wzejdzie świt, będzie jaśniej
Wtedy zaczniemy żyć, na poważnie
Proszę nie dzwoń dziś, napisz dla mnie
Od serca długi list, a w nim prawdę
- AZLyrics
- F
- Filipek Lyrics
You May Also Like
Kaz Bałagane & @atutowy - "Za Linią" Latałem w koszulce Fishbone z lumpeksu, w dresie Realu z łapkami od Kelme
W Legii grał Citko z Karwanem i Mięciel, rzucam z balkonu ziemniakiem w koleżkę
Siedzę i patrzę na dziewiątym piętrze, widzę...
Żabson - "Nie Z Tego Świata" Chcesz się ze mną złapać, złapać mnie
Ale ja latam na niebie, nie z tego świata, nie, nie, nie
Jestem nie z tego świata, nie, nie, nie
Nie z tego
A ludzie mówią mi, że ego top (co z tego?)
Ja nie...
Pezet - "Dom Nad Wodą" Lukam sobie tu przez szybę samochodu
Na przystanek tam na rogu
Gdzie spędzałem czas za młodu
Tam przestałem ufać Bogu
Siedzieliśmy tam bez celu całą noc i dzień 24 jak na dołku
Bez powodów i dowodów...
M0LLY - "Barwy" Po co ta cała agresja, powiedz jak mamy zaprzestać
Wnerwiam się sam, na cały wrzechświat
Wrdena bestia bez swojego miejsca
Gdzieś z tyłu głowy nie pękaj, szalona lekcja, nic z niej nie pamiętam...
Kuban - "dom" Zarobiłem na ostatniej płycie na dom
No i gdzie jest ten sos
U dilera, na barach i w nocnym czy co
Nie mam wstydu za grosz
Zarobiłem na ostatniej płycie na dom
No i gdzie jest ten sos
U dilera, na...