"Na Który Brzeg" tekst piosenki

"Na Który Brzeg"
(feat. Diana Ciecierska)

[Diana Ciecierska:]
Powiedz mi, na który brzeg dopłynę przez swoje serce?
Chociaż trzymasz mocno mnie, czuję, jakbym puszczał rękę
Chociaż budzisz obok się, ja od roku prawie nie śpię
Mówisz do mnie: "Słońce", lecz czuję się jak dziecko we mgle

[Filipek:]
Pierwszy raz w życiu mam wyjebane na bycie on top
A kiedyś mierzyłem tak bardzo wysoko, że dzwońcie po GOPR
A teraz to czuję jakby mnie ludzie skazali na niszę
A różnica między dzisiaj, a wczoraj jest taka, że nie siedzę ciszej
Na starych kliszach przewijam momenty ze swego życia
Kilka serc połamałem na pół, ale moje połamano też, to jesteśmy kwita
Jebany outsider, jeszcze bym z tego miał chociaż platynę
Jak z nimi nie wciągasz i nie ruchasz dup, siedzisz po nocach samotnie z winem

Jesień, stary Kraków, nowy Wrocław
W dresie, ja, puste auto i "Gra na Emocjach"
Jesień, auto jest towarzyszem moich rozmów
Szkoda, że po każdym z takich wieczorów nie mam żadnych wniosków

[Diana Ciecierska:]
Powiedz mi, na który brzeg dopłynę przez swoje serce?
Chociaż trzymasz mocno mnie, czuję, jakbym puszczał rękę
Chociaż budzisz obok się, ja od roku prawie nie śpię
Mówisz do mnie: "Słońce", lecz czuję się jak dziecko we mgle

[Filipek:]
Mówił Nullizmatyk, że jestem real
Raper starej daty, w której nie liczył się image, a skill
Pamiętam wieczory, gdzie do końca miecha miałem sto złotych
Na wino i gumki dla tych paru dziewczyn, które czekały na jakiś dotyk
Jakiś dotyk, dzisiaj są po słowie
Czasem jeszcze piszą, kiedy są tak najebane, ale spokój, ja omerta, nigdy nie powiem
Nigdy nie powiem, że kochałem raz
Kochałem dwa razy, skrajnie inaczej pokazał mi czas
Za pierwszym razem jak zabij się ze mną lub zabij się dla mnie
Lub zabij przeze mnie, bo ten sam charakter sprawił, że umarłem
Za drugim razem jak urwiesz coś jeszcze, niż Tramal na ból
Jak jest prawie północ i przyjedź na chwilę, bo boli mnie w chuj

[Diana Ciecierska:]
Powiedz mi, na który brzeg dopłynę przez swoje serce?
Chociaż trzymasz mocno mnie, czuję, jakbym puszczał rękę
Chociaż budzisz obok się, ja od roku prawie nie śpię
Mówisz do mnie: "Słońce", lecz czuję się jak dziecko we mgle


You May Also Like
BLACHA - "Chemia" Jesteś taka piękna jak kwiat na, na, na Na na na na na Jesteś taka piękna jak kwiat na, na, na Między nami chemia, chyba się zakocham (zakocham) Kolorujesz mój świat, na na na Chyba zaryzykuję, jak...
chillwagon - "flaga (trailer)" Jego eminencja Gencjan Wjeżdża tu jak pensja Chillwagon, Chillwagon (chillwagon) Weź machaj flagą (flagą) Dymi jak flarą (flarą) Kielce się palą (palą, palą) Chillwagon, Chillwagon (chillwagon) Weź...
Malik Montana - "Robię Yeah" I can be your ice cream man And you can be my paradise You can probably spend a night oh If you lick my lolly right Przyszedłem sam, zabrałem dwie Wychodzimy we troje do nowego AMG Przyszedłem sam,...
ReTo - "Wrzask" Czemu samotność to taka straszna trwoga Niby pije z ziomami ale znowu pije sam Tak niewierzący łapie za ręce Boga Którego nie zna i nie chce poznać już od paru lat I ciągle kręcę się, chciałbym...
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi Płaczę sam w ciszy Gdy znów dałem cząstkę siebie Ale jak zwykle na darmo Składam kciuki w mały krzyżyk Może Bóg w końcu usłyszy Że chcę życia zasmakować Nie się kurwa na nie...