"Niebezpiecznie" tekst piosenki
"Niebezpiecznie"
(feat. Inee)
(Ile mam znieść, ile wytrzyma moje serce)
(Gniew noszę na sobie jak dres, dziś poznasz wszystkie moje wersje)
To co napisałem w nocy to był missclick
Pusty pokój był moim odbiorcą myśli
Po nas pozostaną tylko stare blizny
Niebo ma nad nami kolor zimnokrwisty, a żar wystygł
Czy droga jest kręta, pytałem codziennie się swej nawigacji
Wolałem samotność, niż nadawać z tobą na innej wibracji
I znosiłem pustkę, choć przyzwyczajony byłem do owacji
A życie to casting, na moje miejsce był inny napastnik
Zostawiłem po sobie już brudną prawdę
Szedłem długą drogą w piekle, targując się o nią z diabłem
Stare obietnice mi utknęły w gardle
Ale od dawna nie krzyczę, nawet stąpając po magmie
Powiedz mi ile kosztował jej pusty wzrok
Zapłacę dwa razy więcej
Przypomnij ile oddechów kosztuje złoty lot
Mogę dać ci więcej
Powiedz mi ile mam znieść, ile wytrzyma moje serce
Robi się niebezpiecznie
Gniew noszę na sobie jak dres
Dziś poznasz wszystkie moje wersje
Robi się niebezpiecznie
Wmawiasz sobie, że się dobrze bawisz
Trochę mnie to bawi, wnoszę chaos w nasze życia, jak dynamit
A mieliśmy zostać tylko kolegami
Diabeł za sterami zrobił z naszych planów, origami
Nie chcę kluczy do serca, tylko wiolinowe
Nie chcę twojego złota, płyty diamentowe
Nie obchodzi mnie matka, a co noszę w sobie
Znowu coś mi ucieka
Powiedz mi ile kosztował jej pusty wzrok
Zapłacę dwa razy więcej
Przypomnij ile oddechów kosztuje złoty lot
Mogę dać ci więcej
Powiedz mi ile mam znieść, ile wytrzyma moje serce
Robi się niebezpiecznie
Gniew noszę na sobie jak dres
Dziś poznasz wszystkie moje wersje
Robi się niebezpiecznie
Powiedz mi ile mam znieść, ile wytrzyma moje serce
Robi się niebezpiecznie
Gniew noszę na sobie jak dres
Dziś poznasz wszystkie moje wersje
Robi się niebezpiecznie
- AZLyrics
- F
- Filipek Lyrics
You May Also Like
Kali - "Lowkey" Patrzę na miasto, które pochłonął grzech
Nie mogę zasnąć, słyszę demonów śmiech
Skazani na fiasko, pokonaliśmy bagno
Kto zna lepiej bol i smutek niż my
W tyle błędy i hardcore, długie noce pod mańką...
Magiera & Tymek - "Balladka" Słońce pada mi na buzie, siadam sobie na chmurze
Co się lampisz lamusie
Odpalam, znowu kruszę, mordo pilnuj swoją sztukę
Leci na moją duszę, chciała się jebać w furze
Ale nie tykam cudzej
Słońce...
Taco Hemingway - "Leci Nowy Future" Jak wygląda ich dzień powszedni? Z czego żyją?
Pocztówka z WWA, lato 2k19. Na zdrowie
Robię ruch, w twoją stronę
Daj papieros, biorę buch
Siedzę w oknie
Leci sobie nowy Future w telefonie
Rano będę...