"Tutaj Gdzie" tekst piosenki

"Tutaj Gdzie"
(feat. Murzyn)

Tutaj, gdzie banknot to ludzi Esperanto
Żyjemy my (żyjemy my)
Tutaj, gdzie larwom spełniasz zachcianki kartą
Żyjemy my (żyjemy my)
Tutaj, gdzie łakną, by był uliczny hardkor
Żyjemy my (żyjemy my)
Bo tutaj warto czasami gasić światło
Ty uwierz mi (ty uwierz mi)

Lat 22, szargana opinia
Nigdy tu pizdo nie dbałem o PR
Tak jak twój idol, który nawija
Czego nie wypił i czego nie dymał
Weź mi nie gadaj o Ameryce, jak ci za koncert dają trzy tysie
Butelkę wódki, plakietę VIP, pokój dla dwóch
A na OLiSie Ci się nie opłaca
Bo twoi fani nie mają w planach kupić Ci płyty
Nawet tu nie wiesz, jak mnie to wkurwia, jak w dupe włazi Ci co drugi krytyk
Zawsze zostałem Filipem, komenty mnie nie ruszają człowieniu
Bo w żywe oczy, że jestem chujowy, słyszałem raz, trzy lata temu
Real talk nie bragga, cipo nie stawaj mi lepiej na drodze mojej kariery
Trzy beefy za mną, wtem idę dalej, jeśli mi będą kręcić afery
Zawsze tu byłem normalny, w numerach powtarzam wartościowego
Coś dla nich te kurwa punchline'y, to sposób żeby reperować ego
Pierdolę twoje podążanie za sceną
Nie ganiam za trendami i kiedyś to docenią
Nadejdą lepsze czasy jak mawiał wtedy Reno
Dziś Team Filipek kurwy, arrivederci, elo

Tutaj, gdzie banknot to ludzi Esperanto
Żyjemy my (żyjemy my)
Tutaj, gdzie larwom spełniasz zachcianki kartą
Żyjemy my (żyjemy my)
Tutaj, gdzie łakną, by był uliczny hardkor
Żyjemy my (żyjemy my)
Bo tutaj warto czasami gasić światło
Ty uwierz mi (ty uwierz mi)

Pośród gnoji co się wożą w klubie pijąc tanie drinki
Obok cipek co się pocą, kiedy słyszą znane ksywki
Chcą rozrywki, może liczą, że bujną dupką na klipach
A sam lodzik to nie zdrada, jak jest przepustką na VIPa
Dla idola wręcz rutyna, więc se z nudów szmaty dyma
Może nawet czułbym zazdro, lecz mam w chuju taki klimat
I chyba mi styka ta cała przeciętność
Nawet jak kasa nie wpada za często
EPką nie trafie w najnowsze trendy
Prawdę masz w piździe, jak proste wersy
Co mnie te hejty, zdanie koleżki
Bogami nie są, dlatego pieprzyć
Tej gry nie zmienię, co, że nie zmienię?
W końcu szajs pije, rap dojdzie do siebie
I będzie po naszemu, ziomuś, daję słowo
Zostawimy to gdzieś z tyłu, ziomuś, daję słowo
Całą pogoń za kaboną i hip-hopolowe grono
Wszystkich, którzy Cię wspierają, gdy widzą w tobie złoto
Farbowanych uliczników, co się w komercji szkolą
Bo nie wiedzą, że się liczy, by być aż do śmieci sobą

Tutaj, gdzie banknot to ludzi Esperanto
Żyjemy my (żyjemy my)
Tutaj, gdzie larwom spełniasz zachcianki kartą
Żyjemy my (żyjemy my)
Tutaj, gdzie łakną, by był uliczny hardkor
Żyjemy my (żyjemy my)
Bo tutaj warto czasami gasić światło
Ty uwierz mi (ty uwierz mi)


You May Also Like
Otsochodzi - "Bez '00" Joł mama Chodzę mało rozsądnie, ale no drama Moment, nigdy nie powiem tego na głos Niewygodne sytuacje wolałem zamknąć A teraz mów do mnie, mów do mnie, uśmiechnij się A teraz mów do mnie, mów do...
Kizo - "Espresso" Codziennie mówię, że ostatni buszek W studiu znów jakieś kawałki kleję Dopóki oddycham to kurwa muszę Wielu słuchaczom to daje nadzieję Znowu się śmieję, znowu z ekipą gdzieś lecę Gdy ona jeszcze tu...
Kartky & Przyłu - "Bajki Robotów" Eeeej, ej Ty zamknij drzwi, bo nic nie będzie jak Jak w bajkach, gdy nie było nigdzie zła Macie w sobie układy scalone, nie serca Ja w sobie tylko mam ból Nie rozumiesz moich łez, a ja Twojego...
Deemz, Smolasty & Sobel - "Fiesta" Deemz ma ten sos! U mnie codziennie tylko fiesta Całą noc i cały dzień Dla Ciebie mogę dzisiaj nie spać Buena chica, quién eres? U mnie codziennie tylko fiesta Całą noc i cały dzień Dla Ciebie mogę...
Ronnie Ferrari - "Szubienica" Gdybym się urodził w Polsce Całkiem nieironicznie To patrzyłbym inaczej na mosty przy Wiśle Nie mógłbym zapalić babci znicza, na płytce Babciu, wrócę, jak się skończy wojna za Ojczyznę Choć nie mam...