"Znajdź Mnie W Tym" tekst piosenki

Fukaj & Kasia Lins Lyrics

"Znajdź Mnie W Tym"

[Fukaj:]
Czerwone światło wpada mi przez balkon
Znów nie mogę zasnąć no, a zaraz będzie jasno
Executive Suite, do tych drzwi jeszcze nie zapukał nikt
"Don't disturb" cały dzień wisi se pod klamką
Między Bogiem a prawdą
Między kluczami do domu no, a hotelową kartą
Samolotem no, a benzynową stacją
Tak samotnie nigdy się nie czułem, ucho nadstawiają tak jak Van Gogh
Na szczycie strasznie wieje, łatwo spaść, bardzo boli, że wszyscy daleko stąd są
Całe życie się modliłem, że akurat ja nie dowiem się co oznacza samotność
Łatwo przyszło, łatwo poszło
Łatwo przyszło, łatwo poszło
Całe życie się modliłem, że ja kiedyś będę sobą
A teraz bym oddał życie żeby móc się cofnąć i te słowa cofnąć
Bo...

[Kasia Lins:]
Patrzysz ciągle tak, ale nie widzisz
A jeśli zgasnę to było prawdziwe
W piekle nie jest cieplej, a ja tu czekam
I tylko coraz mocniej czuję jak Cię mniej mam
Chcę cię stamtąd wziąć, ale jak i dokąd?
Otwórz chociaż drzwi, bo wiem, że nie chcesz oczu
W niebie nie jest lepiej, ja tu czekam
Wiesz, już coraz mocniej czuję jak umieram

[Fukaj:]
Tak samo samotnie czuję się w obcych ramionach
Tak jak wtedy kiedy byłem młody, bujałem w obłokach
I mówiłem im, że kiedyś przyjdzie w końcu moja pora
Światła fleszy, deszcz pieniędzy, chciałem tylko móc rapować
Ciągle mówię, że pracuję, już niedługo będę
Ciągle się w tym gubię, lecz silniejszy z każdym błędem
Ciągle piszę wam, że tęsknię, całe życie nie pasuję
Staram się odnaleźć, proszę, może Ty to zrobisz za mnie?
Boję się, że Ciebie stracę i sobie z tym nie poradzę
Boję się o mamę no i boję się o tatę
Wzruszam się codziennie no, a gdy to piszę płaczę
I się boję, że to może moje pożegnanie być
Nie z muzyką, no bo tylko dla niej zawsze chciałem żyć

[Kasia Lins:]
Patrzysz ciągle tak, ale nie widzisz
A jeśli zgasnę to było prawdziwe
W piekle nie jest cieplej, a ja tu czekam
I tylko coraz mocniej czuję jak Cię mniej mam
Chcę cię stamtąd wziąć, ale jak i dokąd?
Otwórz chociaż drzwi, bo wiem, że nie chcesz oczu
W niebie nie jest lepiej, ja tu czekam
Wiesz, już coraz mocniej czuję jak umieram


You May Also Like
Sentino - "Tatuażyk" Twoja koleżanka lubi Abu Dhabi A ja lubię, kiedy mówi do mnie: "Tatuażyk" Tatuażyk, tatuażyk Zobaczysz coś się stanie, to nie za plecami Twoja koleżanka lubi Abu Dhabi A ja lubię, kiedy mówi do...
Quebonafide, Sobel, Duit & Francis - "NORADRENALINA" Żeby z Tobą zatańczyć, ten jeden raz Ten jeden raz, ten jeden... oh Nagle gdy Cię więcej mam robię żwawo parę pompek Kręcę sam na palcu świat i gram w padla z panem Bońkiem Z Tobą mogę sprzedać targ...
Otsochodzi - "Euforia" Ona jest w euforii, do Redbulla kruszy molly Łowi całą noc, jej telefon ciągle dzwoni Nie, nie, nie, nie, nie, to nie mój dzień Nie, nie, nie, nie, nie, nie wie co to sen Ona jest w euforii, do...
Mata - "KISS CAM (PODRYW ROKU)" Jeśli chodzi o kobiety, nigdy nie byłem odważny Podpierałem ściany dyskoteki, a ty jak nikt Kochasz bawić się i tańczyć, prawa w przód, lewa w tył Jeszcze jakieś piruety, wie to chyba każdy, a ja...
Paluch - "Gdybyś Kiedyś" Gdybyś kiedyś miała w planach odejść sama I nie myśleć o mnie znów Będę szedł wciąż po twoich śladach By przynieść ogień gdy dopadnie ciebie chłód Gdybyś kiedyś miała w planach odejść sama I nie...