"GŁUPIE POMYSŁY" tekst piosenki
"GŁUPIE POMYSŁY"
(feat. Quebonafide)
Oh, oh, oh
I nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, czasem wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
Chcę mówić im: "bye, bye, bye" i znikać jak bolid, yeah
Bo czasami na mój stan nie ma emoji, nie
Bo nie mam miejsca dla samokontroli, yeah
Bo nie mam miejsca, ta, bo muszę pobyć sam
Nie tylko mojej Temidzie trzęsą się ręce (serio, serio, serio)
A kłamstwo waży raz mniej, raz więcej (serio, serio, serio)
Nie widzę słońca, a idę za Tobą w ciemno (w ciemno, w ciemno)
Jesteś jak wygrana w Totka - jeden, zero, zero, zero, zero, zero, zero
A nocami wpadam na głupie pomysły
Coś jak zrobimy rap i najedzą się wszyscy
Bierzemy stuff na dach i jaramy po gwizdki, ta
Żeby być bliżej gwiazd, yeah
Oh, i nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, czasami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić...
Im, jakie jest pieprzone życie artysty, romanse z depresją
Tak ciężko zajebać jej friendzone (co jest, kurwa, ze mną?)
Obok znowu kręcą się panie, którym sutki sterczą (tak ciężko zajebać im friendzone)
Ale tylko dla niej mam dwa razy XO (XO, XO, XO)
Daj pussy mi, wjeżdża jak 2C-B
To pociąg do słońca, bo męczy mnie metro
Plusy, minusy, to duchy jak Vetements, bo ciągle są ze mną (no days off)
Cztery-zero-cztery to bluescreen, nie error
A dzisiaj ha, ha, ha, jak wpada Dementor
Mówię mu, mówię mu: "pa, pa, pa" i arrivederci
Zmieniłem to serce w głaz, ej, ona tak twierdzi
Tu każdy to bla, bla, bla, to mnie mieli i mięci
I chodzę na plany w snach, nie wiem, co się święci, bo
Oh, i nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, a nocami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa"
I nie widzę słońca, czasami wpadam na
Głupie pomysły, chcę mówić im: "pa, pa, pa" (pa, pa)
- AZLyrics
- G
- Gedz Lyrics
You May Also Like
WHITE WIDOW - "Rip King Von" Ya, R.I.P. King Von
Zabieram ją na blok, leję na nią sok
Zapodaje go, to mi daje moc
Moje żniwa dziwko, zbieram plon
R.I.P King Von
Mój ziom kozak, a twój to jest pion
Nie zaglądaj suko, boli kutas...
Dwa Sławy - "Co Ludzie Powiedzą?" Jak będę chciał to pójdę na imprezę techno
I gówno mnie obchodzi co ludzie powiedzą
W podkoszulku piwko, co ludzie powiedzą?
Tatuś znowu zniknął, co ludzie powiedzą?
Jak będę chciał to pójdę na...
Kuban - "gdzieś wyjedźmy już" Siedzę w nerwach cały czas
O nic nie dbam, kruszę stuff
Gdzieś wyjedźmy już
Bo mam ciężki mood
Pora spieprzać z WWA
Walizę już bierz
Mam ochotę w kamienicy na vinyle i jazz
Do Paryża rezerwuje młoda...
Kabe - "Nike Air Max" GCBW be-be-beng
Papuga rozmawia za mnie, znaczek na dresie to Merco-Benz
A papuga nigdy nie kłamie, wychodzę cało to ghetto flex
Cały czas zajebany (ej), cały czas zajebany (ej)
Co słychać na ulicy,...
Zeamsone - "Kominiarka Nike" Zeams, one to lubią (K4pel)
Na, na, na, na, na, na (K4pel, K4pel)
Bawię się z nią na półpiętrze, a mówią do mnie: "Chodź się baw"
Ty chwyć mnie za rękę, ucieknijmy ostatni raz
Bo będę tu tańczył we...