Текст пісні "Темно Так"
"Темно Так"
Темно так, темно, темно
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
Темно-темно-темно, темно так
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
Жарко, як в пустелі ти скинув на скелі
Мою душу — вона розбилась
У твоїй оселі, у твоїй пустелі
Не помітно вона поселилась
Темно-темно-темно, темно так
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
Темно-темно-темно, темно так
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
Поповзли по стінах, дивні чужі тіні
А я (—а я) стала одною з них
Та голос мій не стих (—не стих)
Не-е-е стих!
Темно-темно-темно, темно так
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
Темно-темно-темно, темно так
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
Що долею мені було написано
Виткано чорними нитками
Забудь те, що було
Не було ніколи мене — то були не ми
Темно-темно-темно, темно так
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
Темно-темно-темно, темно так
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
Темно-темно-темно, темно так
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
Темно-темно-темно, темно так
Темно-темно-темно, темно так
Стало на світі без мого світла
- AZLyrics
- G
- Gelya Zozulya (Геля Зозуля) Lyrics
You May Also Like
Klavdia Petrivna - "Гра" Стало тепло, стало сумно
Мерехтить яскравий блиск
Не дуже чемно й дуже шумно
Який від тебе мені зиск
Бо все це гра, це гра
В слова, і в дорослість
Фантастично, небезпечно
Історично, хаотична гра
Бо...
Jamala - "Усміхнися Мені" Усміхнися мені
Хай розвіються наші печалі
Усміхнися мені
Хай не з'єднує брови жура
І побачу в очах
Чебрецями заквітчані далі
І веселку живу
Що п'є воду із плеса Дніпра
Усміхнися мені
Усміхнись мені...
Golubenko - "Зіниці" Я задивляюсь у твої зіниці
Щоб пам'ятати їх коли між нами знову відстань
Коли буду в кімнаті наодинці
Я сумуватиму за тим як в них тоді дивився
Я задивляюсь у твої зіниці
Щоб пам'ятати їх коли між...
KALUSH - "Тебе Не Попустить" Якщо краб уже в відро попав
Верх для нього то є верх відра
Даєш дупля, про що базарю?
Щооооо
Псючого минали аноніма
Респекти кидали анонімно
Но шакали всі напали, дуже дивно
Ми всі заодно, чи як?...
Ann In Black - "Факін Чудово" Ядерка, потоп, зомбіапокаліпсис
Інопланетні гості, новий штамп корони
Який бажаєте кінець?
У нас великий вибір
І повний эксклюзив
В гарні часи живемо
Рішаємо ділему
Іти в метро чи між двох стін
В...