Текст пісні "Таке Життя"
"Таке Життя"
Таке життя
Нема вороття
Генератори гудуть
Вже як вулик голова
Але це все не біда
Дякую, що хоч жива!
Сходами вверх іду
Кавун в руках тягну
Але це все не біда
Дякую, що є вода
Таке життя
Нема вороття
Світла нема, і добре
Світло вже є, ще краще
Дякую, що хоч так, а не важче
Світла нема, і добре
Світло вже є, ще краще
Дякую, що хоч так, а не важче
А від спеки я помру
Й кавуни не дотягну
І вода вже не вода
Та і я не молода
Та все ж хочеться пожить
Хай вода ще побіжить
Хай і світло вже дадуть
Бо ще й дині пропадуть
Таке життя
Нема вороття
Світла нема, світло вже є
Чую, бачу, та сміюсь
Вже нічого не боюсь
То ракети, та шахед
Та дивлюся я вперед
Хоч без світла і зв'язку
Але я не пропаду
Знаю я, що все мине
Й не зупинять вже мне
На енергії моїй
Генератори гули
Тож і я тепер не я
Я електростанція
Я електростанція
- AZLyrics
- G
- Gelya Zozulya (Геля Зозуля) Lyrics
You May Also Like
Domiy - "Нагадай" І море тих квітів
Куди поніс вітер?
Я вже забула
Як то любити
Як то любити
Як то любити
Нагадай
І море тих квітів
Куди поніс вітер?
Я вже забула
Як то любити
Як то любити
Як то любити
Нагадай
Як же...
Klavdia Petrivna - "Я Щаслива (Лікарі Кажуть)" Немає сил плакати ночами
Усе обернулося догори ногами
Не життя, а чорні плями
Зруйновані всі мої плани
Вже накатали в поліції заявку
За те, що образила чиюсь бабку
Може відкуплюсь великими грошима...
Ann In Black - "Факін Чудово" Ядерка, потоп, зомбіапокаліпсис
Інопланетні гості, новий штамп корони
Який бажаєте кінець?
У нас великий вибір
І повний эксклюзив
В гарні часи живемо
Рішаємо ділему
Іти в метро чи між двох стін
В...
100lytsia (100лиця) & Domiy - "Забуваю" Я забуваю очі твої
Я забуваю як ти уві сні
Цілував вуста мої
Вони ж на смак уже не ті
Я знаю, не забудеш і згадаєш
Що під мінорні ноти заспіваєш
Про те кохання, що розбило серце
Настане осінь, але...
MamaRika, MASHA DANILOVA & Averin - "Діва Марія" Діва Марія на камені стояла
Маленьке дитятко на рученьках держала
Діва Марія на камені стояла
Маленьке дитятко на рученьках держала
Маленьке дитятко на рученьках держала
А здержавши в Йордан-річці...