"Pieśń Dziękczynna" tekst piosenki

"Pieśń Dziękczynna"

Nie wygrałem niczego w życiu, oprócz Was
Za wszystkich moich ludzi, niech Wam sprzyja fart
Oby nam, oby nam wiał tylko w dobrą stronę wiatr
Oby nam, oby nam nie brakło nigdy dobrych kart, bo...
Nie wygrałem niczego w życiu, oprócz Was
Za wszystkich moich ludzi, niech Wam sprzyja fart
Oby nam, oby nam wiał tylko w dobrą stronę wiatr
Oby nam, oby nam nie brakło nigdy dobrych kart, bo...

Bo mam zioma Wojtka, a Wojtas to ziomal najlepszy
I nigdy go sam nie zapomnę, bo to on we mnie kiedyś pierwszy uwierzył (ej)
Nagrywam dziś tylko przez niego, zawsze mnie podnosił z gleby, gdy mi już było wszystko jedno
Jak go gdzieś spotkasz, podziękuj szczerze, ta płyta to w połowie zasługa jego
Za mamę i to, ile dla mnie zrobiła dobrego
Za rady ojca, te których nie rozumiałem, jako dziecko
Dziś wiem tylko jedno, że ludzi swych cenię za szczerość
Gdyby kiedyś odbiło mi mocno, oni na pewno mi o tym powiedzą (ej)
Gdy gorąco robi się wokół i trzeba biec spalonym mostem
Olson był z nami od początku DOPEHOUSE, nawet jak musieliśmy skakać w ogień
Dlatego wiem, że w końcu będzie dobrze, zobaczymy się jeszcze na prostej
Dziękuję wszystkim, co w nas nie wierzyli, odśnieżyliście drogę (ej)
Za braci FONOS i Kacpra, dla Was serdeczne pozdro, panowie
W końcu nam wróciła karma, a Mantrą też pokazaliśmy swoje
Za wszystkich ziomów, co nam pomagali wybudować studio
Każda cegiełka jest ważna, bez tego w moment nasze mury runą (ej)

Dziękuję każdemu, kto mi zaufał, kiedy mnie nikt nie słuchał
Dziękuję za lekcje, nawet bolesne, niektóre sprawiły cuda
Dziękuję za życie, bo to najlepsze, co mi się mogło udać
Dziękuję za wszystko, do usłyszenia na przyszłych albumach
Więc...

Nie wygrałem niczego w życiu, oprócz Was
Za wszystkich moich ludzi, niech Wam sprzyja fart
Oby nam, oby nam wiał tylko w dobrą stronę wiatr
Oby nam, oby nam nie brakło nigdy dobrych kart, bo...
Nie wygrałem niczego w życiu, oprócz Was
Za wszystkich moich ludzi, niech Wam sprzyja fart
Oby nam, oby nam wiał tylko w dobrą stronę wiatr
Oby nam, oby nam nie brakło nigdy dobrych kart, bo...

Pozdrawiam Opała, bo Łukasz to ziomal najszczerszy
I trzymam kciuki wciąż mocno, mainstream po prostu Ci się należy
Pozdrawiam Dawida Szynola, za wiarę, że płyta pyknie
Pozdrawiam też Favsta, czekam, aż Hample wjadą na rynek (ej)
Za wszystkie rany, porażki i zdrady, za wszystkie dni, co miały nas stłamsić
Za wszystkie razy, gdy bałem się marzyć, na szczęście to ulotne stany
Dziękuję każdemu, kogo spotkałem na swojej drodze
Jeśli teraz to słyszysz, to dziękuję też Tobie

Nie wygrałem niczego w życiu, oprócz Was
Za wszystkich moich ludzi, niech Wam sprzyja fart
Oby nam, oby nam wiał tylko w dobrą stronę wiatr
Oby nam, oby nam nie brakło nigdy dobrych kart, bo...
Nie wygrałem niczego w życiu, oprócz Was
Za wszystkich moich ludzi, niech Wam sprzyja fart
Oby nam, oby nam wiał tylko w dobrą stronę wiatr
Oby nam, oby nam nie brakło nigdy dobrych kart, bo... (ej)


Writer(s): Mateusz Przybylski
You May Also Like
Young Igi - "Małe Krople" Nie chcę konta jak Bill Gates, wolę jak Jeff Bezos Weźcie tanie dupy stąd i zadzwońcie po J.Lo Do loży wchodzą znowu z darmową kolejką Bo jestem, kurwa, znany tutaj jakbym robił K-Pop Choć nie miałem...
Guzior - "Wifi" Mówiła mi mała "Mati" Mówiła "jak czujesz, to napisz" Mówiła mi "nie pij i pierdol te dragi Inaczej zarobisz, Mateusz, potrafisz" Mogę jeszcze to naprawić Poczekaj, mogę to naprawić Mogę jeszcze...
Szpaku - "R.I.P. Krawczyk" I żeby Chrystus nowonarodzony Wam błogosławił zawsze Na pamiątkę narodzenia swojego w każdym Waszym domu Szczęść Boże! Cała ta płyta to spowiedź Jebać te marki, mam szmaty na sobie Sam robię płytę...
Malik Montana & Żabson - "Do Tanca" Kiedyś nic do stracenia, dzisiaj mam po co żyć Ciągle spełniam marzenia, nie śpię bo gonię sny Do tańca zapraszam (pa, pa, pa, pa, pa, pa, pa) Moja klamka nabita (pa, pa, pa, pa, pa, pa, pa) Do...
Kabe & Miszel - "Rarara" Teraz jest nasz czas, wybiła ta godzina Słychać tłusty bass i przyciemniona szyba Autostrada, lewy pas, znów zadymiamy klimat Nie zatrzymasz nas, bo but na gazie trzymam (Ra, ra, ra, ra, raaa!)...