"Wstyd" tekst piosenki

"Wstyd"

Wybiegaliśmy nocą z domów
Każdy chciał zwinąć komuś szmal i zawinąć go do grobu
Ja, pchałem za pionę wbitą rurkę na rogu
By zalać krowę z tymi którzy byli zawsze by pomóc
Nienawidziłem wrogów chciałem widzieć ich strach
Chciałem poczuć ich krew, chciałem zostawić ślad
Serce zimne jak stal, krzyk moich bliskich
Wciąż nie pozwalał mi spać
W środę odpalam flachę i zamykam z wtorkiem ją
Słyszę jej głos że osiągnę jak ojciec grząskie dno
Każe spierdalać stąd moje życie, mój ból
Zostawiam świat za drzwiami rzucam kratę na stół
Telefon wita ścianę moja japa wita bruk
Nad ranem łeb w kiermane zamiast floty witam kurz
I nie ma ciebie znow żyłem by się zniszczyć
Młody bóg ulic, pieprzył wszystko i wszystkich

Wstydzę się za to kim byłem, byłem kiedyś głupim gnojem
Serce nie chce już bić, hamuję łzy kiedy wracam do tych czasów po latach
Nie mam już nic z tej brawury
Mam tylko kaca

Kolejny ranek kiedy nie pamiętam wczoraj
Wypluwam krew i dalej lecę ze składem coś montować
Śniadanie flakon świat wiruje coraz prędzej
Mamo nie wrócę na te święta, wpadnę na następne
Nie ratuj mnie, pieprze twoją pomoc dzisiaj
Dzwonie po spliffa, jem tabletki i zasypiam
Mordy się martwią gdy patrzą w moje oczy
Ty ocierasz tylko pysk z wymiocin i o hajs prosisz
Głosy mówią to samo tylko coraz głośniej
Siostra żegna ze światem się gdy barman leje gorzkiej
Wciąż toczę wojnę z tamtym gościem z przed lat
Jedni pracują inni siedzą inni dalej lecą chlać
Wstydzę się za to jak za większość rzeczy z wtedy
Rzuciłem Rap i serce by pożarły je hieny
A jednak jestem, licząc że czas to dobry lek
Dzwonie przeprosić matkę by powiedzieć jej, że dziś:

Wstydzę się za to kim byłem, byłem kiedyś głupim gnojem
Serce nie chce już bić, hamuję łzy kiedy wracam do tych czasów po latach
Nie mam już nic z tej brawury
Mam tylko kaca


You May Also Like
KęKę & Paluch - "Moje Sny" Nie mam wiele oprócz szczęścia, nic oprócz zawzięcia Które wciąż napędza mnie samego tu A wokoło cały wszechświat, tyle jest do wzięcia Dalej pragnę spełniać każdy z moich snów Nie mam wiele oprócz...
Białas - "Mali Ludzie, Wielkie Nieba" Patrzysz się na morze jak się z horyzontem zlewa Dzwonisz do dupeczki, ale nie odbiera tela Może ktoś ją krzywdzi w tym momencie, a cię nie ma Albo twoja miłość nie ma dla niej już znaczenia teraz...
Kaz Bałagane - "Dr. Traphouse" Samara od Roberto, co się nie Cavalli Siedzę w domu, podaję Natalii, idę na balkon zapalić B do G jestem bossem, ze mną Chopin Ty słuchasz Jestem bogiem i jestem albatrosem Pamiętam jak sobie...
Płomień 81 (Pezet & Onar) - "Powiedz Na Osiedlu 2020" O, Powiedz na osiedlu, Płomień 81, Kali, Paluch Powiedz na osiedlu 20 20, Powiedz na osiedlu 20 20, Sprawdź to Powiedz na osiedlu, że to już nie klimat jak w 2005 Cały czas śmigam se w dresach, bo...
VNM, DIOX & PMM - "Dobra Aura" Słuchając tego przypomniało mi się, że miałem pompę na ośce z wodą W Elblągu, po nodze, na ośce łeb pod nią ochłonął Nie raz było gorąco jakbym po pod pochodnią tu płonął I nie obchodził nas...