Текст пісні "Де Ти Є"
"Де Ти Є"
Я залишила вдома свій пропуск до тебе
Я тепер невідома залишилось небо
Яким ми з тобою хотіли напитись
Я залишусь собою чого б це не стало
Я забуду дорогу де ми обіцяли
З тобою губитись і цілуватись
Де ти є?
Мої квіти дурні розпустились без тебе
У лютому місяці
Сипались салютами
Де ти є?
Я просила тепла
Я заснула у відчай закутая
Твоїми зимами лютими
Я залишила вдома свій пропуск до тебе
Мені в очі казали про те, що не треба
Не треба кричати в натомлене небо
Надто довго чекати на тих, хто тікає
Ти зухвало смієшся десь за небокраєм
Я наздоганяла, та знову втрачаю
Де ти є?
Мої квіти дурні розпустились без тебе
У лютому місяці
Сипались салютами
Де ти є?
Я просила тепла
Я заснула у відчай закутая
Твоїми зимами лютими
Недосяжний та бажаний
Не знаю, що буде із серцем, із квітами, з побитими вікнами
Колишній, тебе відмовляюсь втрачати
Де ти є?
Я просила тепла
Я заснула у відчай закутая
Твоїми зимами лютими
Writer(s): Valerii Bebko, Julia Sanina
- AZLyrics
- H
- The Hardkiss Lyrics
album:
"Залізна Ластівка" (2018)
You May Also Like
CHEEV - "Чекай" Спитай, що таке відчай
Крихкого вогню
Згаслого тепер
Тримай (і не відпускай)
І не відпускай
Що для тебе біль
Нескінченний плай
Тоді чекай, чекай мене
Тоді чекай, чекай мене
Потай
Образу залишай
І в...
KOLA - "Ба" От би зараз у садок
Той, де завжди холодок
Ще незів'янутих квіток
Того повітря хоч ковток
От би зараз на ставок
За яким видно горбок
Де було море балачок
Хто кому нрав, хто дурачок
Перемотала би час...
YAKTAK - "Батьку" А мамі присвятили всі вже сотні пісень
Покажу батьку, яблуня як цвіте
А мамі присвятили всі вже сотні пісень
Яблуко з яблуні наше не упаде
Питало мене ясне небо : ну де?
Піду та укриюсь чим?
Як я...
ANGY KREYDA - "Краш" Хотіла підняти скіли
Але наробила біди
Поведінка моя крипова
Посмішка моя липова
Вайб вже сьогодні не той
Рофлять над моєю бідой
ЛП каже забудь про свій краш
Це фальш
Свайп, свайп, свайп
Войсів не...
Khrystyna Soloviy (Христина Соловій) - "Втікала" Від тебе з казки втікала я
По гарячих сторінках
До крові ноги подряпала
На трояндових стежках
Тут не ставай і так багато зла
Ау!
І стільки драм
Кричали мені вслід казки
А я втікала, їх не чула
На...