"Koszmar Minionego Lata (Live Act)" tekst piosenki

"Koszmar Minionego Lata (Live Act)"
(performed by Kartky & Deys)

Kiedy zabraknie mi Ciebie jak dziś
Wyglądałaś tak ładnie
Czarne Vansy i jeans
Mieliśmy ostatnią szansę, ja wolałem pić
Ja jestem nikim, a nie kurwa jestem jak nikt
Kiedy zabraknie mi Ciebie jak dziś
Wyglądałaś tak ładnie
Czarne Vansy i jeans
Mieliśmy ostatnią szansę, ja wolałem pić
Ja jestem nikim, a nie kurwa jestem jak nikt

Ja wchodzę zimno jak Daniel Craig, czasem jak Deys
Nowe dni są jak tamten seks z jebniętą ex
A jak mnie lubisz to spróbuj
Ja chciałem odejść, ale usłyszałem "Nie idziesz Kubuś"
Pijani powietrzem, upojeni seksem
Marzenie, czy jawa
Złamani do reszty, zatraceni w tańcu
Ostatni bal czy karnawał
Czy zapatrzeni w paciorki różańca, tak jakby coś dawał
Uśmiechnij się babcia, przyjadę na święta
Nim przed Tobą zejdę na zawał
Zaraz nadejdzie znów zima
I zgasi słońce, które wiecznie tylko kryje ten miraż
Miała być święta, nie była
Nim przyszły święta ona poszła do niego, tak to zrobiła

Kiedy zabraknie mi Ciebie jak dziś
Wyglądałaś tak ładnie
Czarne Vansy i jeans
Mieliśmy ostatnią szansę, ja wolałem pić
Ja jestem nikim, a nie kurwa jestem jak nikt
Kiedy zabraknie mi Ciebie jak dziś
Wyglądałaś tak ładnie
Czarne Vansy i jeans
Mieliśmy ostatnią szansę, ja wolałem pić
Ja jestem nikim, a nie kurwa jestem jak nikt
Kiedy zabraknie mi Ciebie jak dziś
Wyglądałaś tak ładnie
Czarne Vansy i jeans
Mieliśmy ostatnią szansę, ja wolałem pić
Ja jestem nikim, a nie kurwa jestem jak nikt
Kiedy zabraknie Ciebie
Gdy zabraknie mi


You May Also Like
Adi Nowak & barvinsky - "Kfuc! Kfuc!" Pamiętam się w kks-ie w gronie juniorów I ją z kks-em w nosie i nosem w kks-sie - Książki, krzyżówki, sudoku - Hejtuje tłumoków Zawsze ma book'a u boku Choć nie stawia nikt na nią Ani też ona nikomu...
Taco Hemingway - "Influenza" Coś mi nie gra w tej Polsce Ostatnio jest tu z deka niemądrze I nie chcę obwiniać polskiej kinematografii Ale jak skoro nawet Patryk Vega ma dość jej? (nawet on?) Gwałty w twarz trochę pewnie to...
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi Płaczę sam w ciszy Gdy znów dałem cząstkę siebie Ale jak zwykle na darmo Składam kciuki w mały krzyżyk Może Bóg w końcu usłyszy Że chcę życia zasmakować Nie się kurwa na nie...
PAWBEATS - "Przyjdź Po Mnie" Wierzę, że mogłeś tu być Nie wszystko Ci jedno jak mi I wiem i chcę i świadomie brnę w ten obłęd Przyjdź po mnie Nawet jeśli powiem, że dam radę Przyjdź po mnie Pokaż mi to miejsce w głowie, w sercu...
Przyłu - "Usta" Kruszę do herbaty lód Muszę, bo zanim ostygnie wykonuję ruch Moją muzę wzięło za lep całe stado much Złapałem się za łeb gdy poznałem ciebie i twój mózg Liczę zawsze na ciebie jak Rumikub Na tym...