"Kolejny Pierwszy Krok" tekst piosenki

"Kolejny Pierwszy Krok"

Mówią, mówią: "elo Hinol", wjeżdżam jak małpa, mam pijane flow
Flow ciężkie jak czołg, ciężkie - a lata jak słoń Dumbo
To nie Guantanamo, lecę gdzie chcę, choć powiadają:
"Spieszmy się kochać idoli, szybko spadają na dno"
W gonitwie za mamoną czy co, droga na skróty prowadzi donikąd
Wklejam emotikon z płaczącą miną, gdy słyszę to dicho
Jebię to gdzie oni idą, robię te rapy na cito
Robiłbym nawet za friko, czy przed publiką, czy incognito
Tylko real talk, bo jest pomocną witą
Z taką samą taktyką, latam nie spadam, nie siadam na fikoł
Ja się bawię tą nawijką (hip hop), wpada ziko no to git, bo
W bani z muzyką, drogę mam wyrytą, gdzie chillout i piwko - finito

Równowaga i bania opanowana
Myśleć pozwala jak Dalajlama
Droga nieznana, nie łatwa, doprowadza nas
Gdzie leży sama, ziemia obiecana
Równowaga i bania opanowana
Myśleć pozwala jak Dalajlama
Droga nieznana, nie łatwa, doprowadza nas
Gdzie leży sama, ziemia obiecana

Nie będzie prosto, życie jest chłostą, no trzeba dojść do czegoś
Łapiesz autostop a twój cel to kosmos, masz za wysokie ego
W głowie masz głos co, prosi cię non stop, o coś niedostępnego
Trenuj to, dąż do tego, mocno, mordo, pozdro - to jest sedno
No wiadomo, wiadomo, z pustego nie naleje nawet jebany Salomon
A problemy są jak domino, nielubiana tyra w ogóle się nie opyla, bo
Bo nie ma co, nie ma co, każdy robi na stopro tylko co daje mu radość
Nie jebane placebo, by zarobić sos, rób to co lubisz i co mówi serca głos
Zio, bo, nie ma to tamto, aj, dziś jest za darmo tylko manto
Najpierw jest hardkor, aj, dopiero bailando tak jak w "Django"
Życie jest walką, aj, gdy we łbie sajgon, myśli natłok
Się nie spinaj, to pójdzie gładko

Równowaga i bania opanowana
Myśleć pozwala jak Dalajlama
Droga nieznana, nie łatwa, doprowadza nas
Gdzie leży sama, ziemia obiecana
Równowaga i bania opanowana
Myśleć pozwala jak Dalajlama
Droga nieznana, nie łatwa, doprowadza nas
Gdzie leży sama, ziemia obiecana

Przede mną kolejny pierwszy krok
A za mną poprzedni horyzont
Daleko, jednak w zasięgu rąk
Mam cel, bo to nieodkryty ląd
Przede mną kolejny pierwszy krok
A za mną poprzedni horyzont
Daleko, jednak w zasięgu rąk
Mam cel, bo to nieodkryty ląd


You May Also Like
M0LLY - "What About" What about, yeah Cokolwiek powiesz — mam w to wyjebane What about, yeah Cokolwiek zrobię to miałem to w planie What about, yeah What about, what about, what about, yeah What about, what about Znowu...
ReTo - "Papierosy_rmx" Nienawidzę raperów, chyba bardziej niż kaca O jednym i drugim gadać nie chcę mi się Bo jedno i drugie zawsze męczy i wraca I zawsze tak tutaj było, będzie i jest Wstaję rano i odpalam szluga...
PlanBe - "Menago" Potrzebuję menadżera, bo nie umiem gadać z ludźmi Scena nas pożera aż wszyscy będziemy sztuczni Piszą mi na maila w wiadomości ludzie różni Telefon odbieram tylko kiedy dzwoni dłużnik Potrzebuję...
DJ Decks, Mata & W.O.La - "BIERNIK (kogo? co?)" Młody Matczak, Mixtape 8, DJ Decks Nowa szkoła, stara szkoła, stara szkoła, młody WoLa Pół Polski chce mnie pobić, pół Polski bije brawo Mixtape 8 Weź, zamknij, dziwko, ryj Szkolny pedagog, ojciec,...
Pezet - "Dom Nad Wodą" Lukam sobie tu przez szybę samochodu Na przystanek tam na rogu Gdzie spędzałem czas za młodu Tam przestałem ufać Bogu Siedzieliśmy tam bez celu całą noc i dzień 24 jak na dołku Bez powodów i dowodów...