"Inny Świat" tekst piosenki
"Inny Świat"
Jestem jakiś kąśliwy dla innych, gdy czuję presję
Wiem, nie zbuduję nigdy tym windy na pierwsze miejsce
Życie serwuje mi dramat zimny niczym powietrze
W klimatyzowanych barach mi przyszło przywitać sierpień
W ogóle starać mi się nie chcę
W momencie, gdy wygrana najchętniej rzuci się w ręce
Coś nie zadziała - chcę zerkać zaraz w butelkę
Znów w kuluarach bezpiecznie, z dala jak Kepler
Ja znam już dobrze tę pętle
Na karuzeli emocji spojrzenie mam obojętne
Wciąż dokuczają mi brednie
Świat podziwiam jak za mgłą jakbym stale żył we śnie
Gdyby mój strach gdzieś zniknął, gdyby mój lęk odrobinę zbladł
Gdyby mój stres zrobił pit-stop, to byłby inny świat
Gdyby mój strach gdzieś zniknął, gdyby mój lęk odrobinę zbladł
Gdyby mój stres zrobił pit-stop, to byłby inny świat
Inny świat, inny świat, inny świat, inny świat
Ej, i dalej się kręcę w kółko
Miałem to robić jak Midas, a dotykam jak suchy pędzel płótno
Wokół tu każdy wygrywa, się noga podwinie znów będzie pusto
Myślałem że to niepewny grunt, a wdepnąłem w gęste...
Trochę to śmieszne
Chciałbym uwierzyć dziś w lepsze jutro
Nim się obejrzę to będzie za późno, zegar przebiegnie północ
Może przebudzę się ze snu wreszcie, Łuki tu nieźle utknął
Oby nie lewą nogą, no bo może być wiecznie trudno
Gdyby mój strach gdzieś zniknął, gdyby mój lęk odrobinę zbladł
Gdyby mój stres zrobił pit-stop, to byłby inny świat
Gdyby mój strach gdzieś zniknął, gdyby mój lęk odrobinę zbladł
Gdyby mój stres zrobił pit-stop, to byłby inny świat
Inny świat, inny świat, inny świat, inny świat
- AZLyrics
- H
- Hodak Lyrics
You May Also Like
Kukon - "Matrioshka" Pieniądze tylko dawały mi wolność
I nigdy nie chciałem ciebie za nie kupić
Jedziemy czarnym SUVem przez Hanower
I czekam tylko, aby wejść do jacuzzi
Otwieram Ci drzwi, nie wychodzisz z gracją
Noga za...
Otsochodzi, Fisz & Pezet - "Na Już" Młody Jan
(Check it out)
Wydam to życie na jebanym DVD zanim zdechnę
Bestseller, bez komentarzy typu "zejdź na ziemię"
Zapraszam Cię na pierwszą scenę:
Biały śnieg i czerwona krew
Oczy, w których...
mlodyskiny - "Co U Ciebie Słychać?" Nie mogę być trzeźwy, muszę robić te pieniądze
Muszę robić tą muzykę, muszę robić całe życie
Lenie nic nie robią, tylko leżą
Chcieli dużo, chcieli duży pieniądz
Oni mówią, że nie umią tego
A nie mają...
Tymek - "Deweloper" (A) na pełnym luzie
Robie zajebistą muzę (a), na pełnym luzie
Śpiewają mnie w całym klubie
(A) śpiewają w domu, w aucie, w wannie, nawet w trumnie
(A) latam se dumnie
Lubię duże sumy w spodniach...
Pezet - "Mem" Każdy kto umarł
Miał plany na jutro
Na wszystko i tak braknie czasu
Nie chce się z tobą spotykać na krótko
Bo chce mieć kogoś na życie
Nie na wczasy
Liczę ze dodasz nam kolor
Jak Pollack na płótno...