"Inny Świat" tekst piosenki

"Inny Świat"

Jestem jakiś kąśliwy dla innych, gdy czuję presję
Wiem, nie zbuduję nigdy tym windy na pierwsze miejsce
Życie serwuje mi dramat zimny niczym powietrze
W klimatyzowanych barach mi przyszło przywitać sierpień
W ogóle starać mi się nie chcę
W momencie, gdy wygrana najchętniej rzuci się w ręce
Coś nie zadziała - chcę zerkać zaraz w butelkę
Znów w kuluarach bezpiecznie, z dala jak Kepler

Ja znam już dobrze tę pętle
Na karuzeli emocji spojrzenie mam obojętne
Wciąż dokuczają mi brednie
Świat podziwiam jak za mgłą jakbym stale żył we śnie

Gdyby mój strach gdzieś zniknął, gdyby mój lęk odrobinę zbladł
Gdyby mój stres zrobił pit-stop, to byłby inny świat
Gdyby mój strach gdzieś zniknął, gdyby mój lęk odrobinę zbladł
Gdyby mój stres zrobił pit-stop, to byłby inny świat
Inny świat, inny świat, inny świat, inny świat

Ej, i dalej się kręcę w kółko
Miałem to robić jak Midas, a dotykam jak suchy pędzel płótno
Wokół tu każdy wygrywa, się noga podwinie znów będzie pusto
Myślałem że to niepewny grunt, a wdepnąłem w gęste...
Trochę to śmieszne
Chciałbym uwierzyć dziś w lepsze jutro
Nim się obejrzę to będzie za późno, zegar przebiegnie północ
Może przebudzę się ze snu wreszcie, Łuki tu nieźle utknął
Oby nie lewą nogą, no bo może być wiecznie trudno

Gdyby mój strach gdzieś zniknął, gdyby mój lęk odrobinę zbladł
Gdyby mój stres zrobił pit-stop, to byłby inny świat
Gdyby mój strach gdzieś zniknął, gdyby mój lęk odrobinę zbladł
Gdyby mój stres zrobił pit-stop, to byłby inny świat
Inny świat, inny świat, inny świat, inny świat


You May Also Like
Kukon - "Matrioshka" Pieniądze tylko dawały mi wolność I nigdy nie chciałem ciebie za nie kupić Jedziemy czarnym SUVem przez Hanower I czekam tylko, aby wejść do jacuzzi Otwieram Ci drzwi, nie wychodzisz z gracją Noga za...
Otsochodzi, Fisz & Pezet - "Na Już" Młody Jan (Check it out) Wydam to życie na jebanym DVD zanim zdechnę Bestseller, bez komentarzy typu "zejdź na ziemię" Zapraszam Cię na pierwszą scenę: Biały śnieg i czerwona krew Oczy, w których...
mlodyskiny - "Co U Ciebie Słychać?" Nie mogę być trzeźwy, muszę robić te pieniądze Muszę robić tą muzykę, muszę robić całe życie Lenie nic nie robią, tylko leżą Chcieli dużo, chcieli duży pieniądz Oni mówią, że nie umią tego A nie mają...
Tymek - "Deweloper" (A) na pełnym luzie Robie zajebistą muzę (a), na pełnym luzie Śpiewają mnie w całym klubie (A) śpiewają w domu, w aucie, w wannie, nawet w trumnie (A) latam se dumnie Lubię duże sumy w spodniach...
Pezet - "Mem" Każdy kto umarł Miał plany na jutro Na wszystko i tak braknie czasu Nie chce się z tobą spotykać na krótko Bo chce mieć kogoś na życie Nie na wczasy Liczę ze dodasz nam kolor Jak Pollack na płótno...