"nienawidzę tego miasta" tekst piosenki
Hodak, Miroff & Skip Lyrics
"nienawidzę tego miasta"
[Hodak:]
Mała chciałbym wyjechać stąd gdzieś z Tobą
Londyn, Paryż czy Nowy Jork, ej, gdzieś z Tobą
Mała chciałbym wyjechać stąd gdzieś z Tobą
Londyn, Paryż czy Nowy Jork, ej, gdzieś z Tobą
Dawaj się pakuj, zrobiłem siano z rapu to lecimy gdzieś na Zachód
Mamy sporo czasu, pakuj duży bagaż
Chcę się zgubić w Neapolu, bo mnie nudzi Warszawa
Chciałbym obudzić się w Stanach, z tobą zobaczyć Brooklyn
Potem kierunek - Hawana, palić cygara i rum pić
Nie miałem w planach cię wkurwić, ale na wyspach Bahamach nie spodziewałem się kłótni
Młoda damo, wyglądasz niesamowicie w tej sukni, kiedy rano przekraczam z tobą kolejny południk
Zrzucam dach
W starym Chevy leci nam Cool G, gdy lecimy do Kali lecz nie do tego w Kolumbii
Może dasz się zabrać? Ucieknijmy stąd, póki jest czas
Nienawidzę tego miasta, jak wrócimy będę kochał je jak
Może dasz się zabrać? Ucieknijmy stąd, póki jest czas
Nienawidzę tego miasta, jak wrócimy będę kochał je jak
Mała chciałbym wyjechać stąd gdzieś z Tobą
Londyn, Paryż czy Nowy Jork, ej, gdzieś z Tobą
Mała chciałbym wyjechać stąd gdzieś z Tobą
Londyn, Paryż czy Nowy Jork, ej, gdzieś z Tobą
[Skip:]
Pakuj walizki, muza, plaża i frisbee
Czujemy się jak Misfits w tej Wawie i dookoła te siksy
Wiem o czym wtedy myślisz, ale w tym mieście nikt mi się nie podoba nawet (tak jak ty)
Masz ten look jakich mało, chciałbym cię zobaczyć nago na brzegu coteau
Potem popłyniemy se na Ko Samui całą zgrają
Dobrze wiem, co tu zamówić, znam ludzi oni mnie znają
Potem Paryż, byłaś sama tam, w sensie, że z rodzicami
I ci smutno było, że przez kłótnie nie porozmawiamy nawet
Zmienię plany, rzucamy w mapę rzutkami
Niech nas poprowadzą w miejsca z przepięknymi widokami
Żebym zrobił kliszy parę pstryk pstryk
Amsta, Wenecja, Barcelona, Gran Canaria, potem Cypr, Rzym
Musimy zwiedzać, tak wiele mam jeszcze w planie
Oby nie odwołali lotów nam, jak w przeklęty marzec
Samolot, WWA, boarding i jet lag
Comment ca va, Good morning, Guten Tag
Samolot, Praga, Londyn i Haga
Ten świat jest dla nas, pakuję się i wyjeżdżam
Samolot, WWA, boarding i jet lag
Comment ca va, Good morning, Guten Tag
Samolot, Praga, Londyn i Haga
Ten świat jest dla nas, pakuję się i wyjeżdżam
[Hodak:]
Mała chciałbym wyjechać stąd gdzieś z Tobą
Londyn, Paryż czy Nowy Jork, ej, gdzieś z Tobą
Mała chciałbym wyjechać stąd gdzieś z Tobą
Londyn, Paryż czy Nowy Jork, ej, gdzieś z Tobą
Writer(s): Sebastian Morgos, Miron Dunikowski, Lukasz Hodakowski
- AZLyrics
- H
- Hodak Lyrics
album:
"zapach zimy i papierosów" (2020)
You May Also Like
Tymek - "Jeziorko" Dziwne mam podejście do życia
Czasem nie rozumiem o co pytasz i po co
Huu, woo, mmm
Znajdź proszę, chwilę dla mnie, ey
Lubię sobie leżeć nad jeziorkiem
Stara baba w oknie, chuligany z joint'em...
VNM - "Hope For The Best" Ten numer miał mieć inny bit i być o czymś innym
Ale wyszło jak wyszło
Jedenasty marca ja i miłość mojego życia are no more
Moje ziomki wynajęli mi Condo
W głowie myśli czarne jak Mordor
Ale dopiero...
mlodyskiny - "równi i równiejsi" Kubi
Kilka słów ode mnie
Czyli młody S do K, do I, double N, na koniec Y
W głowie płonie gniew
W płucach płonie splif
Mordo, jak mam żyć
Kiedy na ulicach ciągle widzę syf
Tylko słyszę krzyk
Nikt nie...
Gedz, Grrracz & Catchup - "Tryb Samolotowy" Ja chcę tylko wbić się w miękki fotel
Zróbmy wszystko na co masz ochotę
Całą resztę zostawmy na potem
Ooo, ooo...
Ja chcę tylko wbić się w miękki fotel
Zróbmy wszystko na co masz ochotę
Całą resztę...
schafter - "paryż z okna" I have no words on how I love You
I have no words on how I love
Oh, oh, chcę zobaczyć Paryż z okna (Paryż z okna)
Nie podpędza mnie jak Marc Chagall (Marc Chagall)
Oh, Chcę zobaczyć Paryż z okna...