"Ostatni Raz W Życiu" tekst piosenki
Holak & Bartuś419 Lyrics
"Ostatni Raz W Życiu"
Wszyscy na ziemie
Na podłodze jest krew
Zgubiłem moje serce
I gdzieś tu chyba jest
Tak będzie najlepiej, lepiej dla ciebie
I najlepiej dla mnie
I nikt tego nie wie
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Dla Ciebie zrobię więcej niż w ogóle potrafię
Chcę ubrać się do wyjścia ale mam trupa w szafie
Szukałem twoich spojrzeń ale ich nie znalazłem
Chyba nie skumałem, za dużo myśli zjadłem
Ostatni raz w życiu gubię się w serca biciu
Możemy tu zatańczyć ale tak bez dotyku
Ostatni raz w życiu gubię się w serca biciu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Jeśli tylko bym potrafił
Wyszedłbym na środek i z tobą zatańczył
Twoje słowa są jak wstęp do mojej apatii
I nie wiem jak wciąż oszukiwać czas
Ostatni raz w życiu gubię się w serca biciu
Możemy tu zatańczyć ale tak bez dotyku
Ostatni raz w życiu gubię się w serca biciu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
Ostatni raz w życiu, tego typu
- AZLyrics
- H
- Holak Lyrics
You May Also Like
Guzior - "2018" Za małolata oddawałem po kawałku duszę diabłu i właśnie odbieram pożyczkę
Coś się skończyło, nie chodzi o blister
Zamroziłem nerwy i odmrozły jak Walt Disney
Tafla lodu jak andrut, ej
Stąpam po niej...
chillwagon - "jumper" Mam duże zyski, ty masz duże ego
W mojej szklance whisky starsze od Qry'ego
Palę jointy grubsze od twojej suki
Za cztery klocki zakładam buty i jadę
Zakładam buty i jadę, zakładam buty i jadę...
Reto / ZetHa - "Bon Appetit" Skurwysynu, dzień dobry
Oh yeah, na stole OG kush
Chyba on chce, żebym zabrał go do płuc
Chyba coś zjem i nie gdybam, co bym mógł
Bo jak wpadnę, zrobię sam, co wy we dwóch, głupie chuje
All day,...
Fukaj & charlie moncler - "NOCĄ PT.1" Nie mogę zasnąć, lampy oświetlają szosy
Sam nie wiem co zrobię, wziąłem paszport, jakieś drobne i paczkę fajek na potem
Które spalę w samochodzie
Szukając za oknem wzrokiem mojej twarzy i rozmytych...
Pezet - "Spadam" Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić
Żebym mógł dać ci to, co chcę ci dawać i dostać to od ciebie
Tak bardzo chciałem dzisiaj ci powiedzieć, że
Mówię ci, co chcesz usłyszeć i mówię...