"Ostrożnie" tekst piosenki
"Ostrożnie"
Leżymy na łóżku
Słuchamy Mac Millera
Chciałbym umieć pisać tak dla ciebie teraz
Pytasz o kim jest moja poprzednia płyta
Wiesz, że o mnie
Prosisz żebym nie pisał o tobie tak dosłownie
Mam taki plan va banque, żeby pojechać z tobą tam
A światło zmian nie razi mnie nawet aż tak
Mam taki plan, ale plan to plan
Więc może go sobie zdejmij
I nic już więcej nie zakładaj
Najbardziej żałuję, że
Że się otworzyłem i opowiedziałem
O swoich kompleksach i niepodjętych decyzjach
Których boję się najbardziej
Niczego się nie nauczyłem
Ale czegoś się o sobie dowiedziałem
Że jak wchodzę w coś, to wchodzę w to najbardziej
Hold up, hold up
Hold up, hold up
Modelki, którym chciałem w leasing dać świat
Ale by bym stracił
Kumpli, z którymi nie chciałem mieć umów
Coś dzwoni mi żeby to wszystko posprawdzać
A niektórych rzeczy lepiej nie mówić
Twoje zrobione usta - nawet spoko
Zrobione deklaracje - chujowo
Sygnały od ciebie
Których dostałem za dużo, więcej niż chciałem
I te sygnały "Hold up" po drodze
Które odrzucałem jak połączenia od T-Mobile
Jesteś moim odkryciem i rozczarowaniem roku
Dałaś mi dystans i zabrałaś mi spokój
Jesteś moim odkryciem i rozczarowaniem roku
Dałaś mi dystans i zabrałaś mi spokój
Jesteś moim odkryciem i rozczarowaniem roku
Dałaś mi dystans i zabrałaś mi spokój
Jesteś moim odkryciem i rozczarowaniem roku
Dałaś mi dystans i zabrałaś mi spokój
Writer(s): Mateusz Stanislaw Holak, Stanislaw Grzegorz Holak
- AZLyrics
- H
- Holak Lyrics
EP:
"Niecierpliwość" (2017)
You May Also Like
BLACHA - "Bonnie & Clyde" Znowu biorę hotel, ona pijana śpiewa tekst "Mademoiselle"
Jesteś najsłodsza twoje ciało diament
Lubię kiedy w kominiarce liczysz Batz Lilane
Mała dla ciebie bez strachu pociągnę za spust
I masz to...
FukaJ - "Owoce 3" Motherfuckin, motherfuckin
Yo, hahaha
Yo, coś ci to przypomina?
Coś ci świta?
Hahaha, yo
Bit się zwolnił, lecz my nie zwalniamy tempa
Gdy kończy się piosenka to zaczyna się następna
Kolejka się...
Paktofonika - "Chwile Ulotne" Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli
Jeszcze nie szeleszczę kasą tak jak klasą z winyli
Więc nie przepuszczę żadnej chwili, gdyż żyję na kreskę
W każdą chwilkę wbijam szpilkę jak...
Mata - "2001" Już pomału tęsknię za La Ligą i Sylwestrem, gdzieś
Gdzie będzie nas więcej na mieście, zjeść
Ale póki co jest nieźle
Mam zmutowane lekcje
No i gramy sobie w COD'a
Jest plus, minus środa (ale raczej...
Deemz - "I Took A Pill In Remiza" Ten towar jest za mocny, lepiej go nawet nie próbuj
Okej, witamy serdecznie 23 września
Imieniny Grażyny i Łukasza
Dedykacja była za stówkę ale pozdrawiam
Wszystkie łapy w górę!
To na tej bibie, to...