"Ostrożnie" tekst piosenki

"Ostrożnie"

Leżymy na łóżku
Słuchamy Mac Millera
Chciałbym umieć pisać tak dla ciebie teraz
Pytasz o kim jest moja poprzednia płyta
Wiesz, że o mnie
Prosisz żebym nie pisał o tobie tak dosłownie

Mam taki plan va banque, żeby pojechać z tobą tam
A światło zmian nie razi mnie nawet aż tak
Mam taki plan, ale plan to plan
Więc może go sobie zdejmij
I nic już więcej nie zakładaj

Najbardziej żałuję, że
Że się otworzyłem i opowiedziałem
O swoich kompleksach i niepodjętych decyzjach
Których boję się najbardziej
Niczego się nie nauczyłem
Ale czegoś się o sobie dowiedziałem
Że jak wchodzę w coś, to wchodzę w to najbardziej

Hold up, hold up
Hold up, hold up

Modelki, którym chciałem w leasing dać świat
Ale by bym stracił
Kumpli, z którymi nie chciałem mieć umów
Coś dzwoni mi żeby to wszystko posprawdzać
A niektórych rzeczy lepiej nie mówić
Twoje zrobione usta - nawet spoko
Zrobione deklaracje - chujowo
Sygnały od ciebie
Których dostałem za dużo, więcej niż chciałem
I te sygnały "Hold up" po drodze
Które odrzucałem jak połączenia od T-Mobile

Jesteś moim odkryciem i rozczarowaniem roku
Dałaś mi dystans i zabrałaś mi spokój

Jesteś moim odkryciem i rozczarowaniem roku
Dałaś mi dystans i zabrałaś mi spokój

Jesteś moim odkryciem i rozczarowaniem roku
Dałaś mi dystans i zabrałaś mi spokój

Jesteś moim odkryciem i rozczarowaniem roku
Dałaś mi dystans i zabrałaś mi spokój


Writer(s): Mateusz Stanislaw Holak, Stanislaw Grzegorz Holak
You May Also Like
BLACHA - "Bonnie & Clyde" Znowu biorę hotel, ona pijana śpiewa tekst "Mademoiselle" Jesteś najsłodsza twoje ciało diament Lubię kiedy w kominiarce liczysz Batz Lilane Mała dla ciebie bez strachu pociągnę za spust I masz to...
FukaJ - "Owoce 3" Motherfuckin, motherfuckin Yo, hahaha Yo, coś ci to przypomina? Coś ci świta? Hahaha, yo Bit się zwolnił, lecz my nie zwalniamy tempa Gdy kończy się piosenka to zaczyna się następna Kolejka się...
Paktofonika - "Chwile Ulotne" Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli Jeszcze nie szeleszczę kasą tak jak klasą z winyli Więc nie przepuszczę żadnej chwili, gdyż żyję na kreskę W każdą chwilkę wbijam szpilkę jak...
Mata - "2001" Już pomału tęsknię za La Ligą i Sylwestrem, gdzieś Gdzie będzie nas więcej na mieście, zjeść Ale póki co jest nieźle Mam zmutowane lekcje No i gramy sobie w COD'a Jest plus, minus środa (ale raczej...
Deemz - "I Took A Pill In Remiza" Ten towar jest za mocny, lepiej go nawet nie próbuj Okej, witamy serdecznie 23 września Imieniny Grażyny i Łukasza Dedykacja była za stówkę ale pozdrawiam Wszystkie łapy w górę! To na tej bibie, to...