Текст пісні "Різдвяна Пісня"
"Різдвяна Пісня"
Піднімемо келих різдвяної ночі
Хай сил у вас стане до дна осушить!
Усім вам бажаю і зичу охоче:
Хай вам у всьому ведеться й щастить!
Хай! Хай вам щастить!
Піднімемо келих різдвяної ночі
Не зволікайте, до краплі, до дна
Хай ваше серце зажура не точить!
Хай ваша доля горя не зна!
Хай горя не зна!
Піднімемо келих різдвяної ночі
І вип'ємо за те, що у вас на роду!
Козацькії вуса медами омочим
Собі на фортуну, врагу на біду!
Собі на фортуну!
Піднімемо келих різдвяної ночі
Хай сил у вас стане до дна осушить!
Усім вам бажаю і зичу охоче:
Хай вам у всьому ведеться й щастить!
Хай! Хай вам щастить!
- AZLyrics
- I
- Iryna Bilyk (Ірина Білик) Lyrics
album:
"Кувала Зозуля" (1990)
You May Also Like
TESLENKO - "Звичка" Неможливо забути твоє ім'я
Я пишу до тебе знову листа
Я не знаю чи маєш на мене час
Аби тільки знати, що все у тебе гаразд
Мене гріє одразу твоє тепло
Я згадаю як було нам солодко
Не втрачаю надію і...
Wellboy & KUGATESSA - "Мені Так Треба" Додому приїхала
Звідкись надійшла гроза
На два дні я випала з життя
Я про тебе думала
Дощ пройшов і я плащ скинула
Ті два дні як цілий рік
Лиш вино і море втіх
Десь не вдома я прокинулась
Знов...
TNMK (ТНМК) - "Вода" У цього моря такий колір, як твого будинку номер
Я би приїхав, але мій ровер
Ще не вигадали, не зібрали, не побудували шлях
Цей цвях тримає дах невдах
У цього моря такий подих, як до очей долоні...
OSTY & Klavdia Petrivna - "Не Лякай" А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't cry
Вітер, не лякай мене, не лякай
А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't...