Текст пісні "Те, Чого Нема"
"Те, Чого Нема"
Що наснилось, те забулось
Відійшло у небуття
Що зустрілось – розминулось
Розминулось, як життя
А за вікном – літо і зима
А я бачу те, те, чого нема
Що цвіте, тем потім в'яне
Скоро сохне і вмира
Не шукай, чого не стане
Буде іншая пора
А за вікном – літо і зима
А я бачу те, те, чого нема
Всі слова – одна омана
Всі думки – одна печаль
Час тече, минуле тане
Чи на щастя, чи на жаль
А за вікном – літо і зима
А я бачу те, те, чого нема
- AZLyrics
- I
- Iryna Bilyk (Ірина Білик) Lyrics
You May Also Like
KAZKA - "М'ята" Відчувай мене
Бо все мине
На нас з неба ллє
Щось незвичне
Ближче до тіла
Сама так хотіла
Але торкнулась тебе та захворіла
Це щось містичне
Там між нами б'ють блискавки
Та далеко до висновків
Марю...
Chico, Qatoshi & paashee - "Акація" Ти не подарунок, ще та цяця
Сто із десяти, ніжність, грація
До тебе кожен хоче залицяться
Але ти врєдна і колюча як акація
Де тебе немає і погода в небі хмуриться
Та може це усе на краще хай...
TNMK (ТНМК) - "Мушу Йти" Світ театр, ми в ньому актори
Діалог за діалогом порожні в розмовах
Балачки по ходу про погоду
Про матінку природу, все в порядку, чувачки
Посмішка в комплекті, 100 разів на день
Як останній янкі я...
Jerry Heil & YARMAK - "З якого ти поверху неба?" Я не знаю, з якого ти поверху неба
Ти ж до мене спускалась десятками років!
Щоб зі мною відчути людські потреби
Ти навіщось свої крила змінила на кроки
Я не знаю, з якого ти поверху неба
Ти ж до...