Текст песни "Того Кого"
"Того Кого"
Я на заре буду опять стоять на берегу
Смотреть на горизонт и ждать его сколько смогу
И по холодным волнам босиком даже зимой пойду
Я просто верю, что однажды не дождусь, так найду
Того, кого потеряла однажды
Где-то между было и будет
Дважды, виновата я, дважды
Может не простить, но забудет
Того, кого потеряла
Того, кого мне так не хватает
Того, кого любить обещала
Того, кого...
Этот закат падает на немые корабли, что
Уплывали в даль, но все таки вернутся смогли
А маяки, которые все ждут на берегу
Мне ничего уже не нужно, но все равно уведу
Того, кого потеряла однажды
Где-то между было и будет
Дважды, виновата я, дважды
Может не простить, но забудет
Того, кого потеряла
Того, кого мне так не хватает
Того, кого любить обещала
Того, кого...
Того, кого потеряла однажды
Того, кого мне так не хватает
Того, кого потеряла однажды
Где-то между было и будет
Дважды, виновата я, дважды
Может не простить, но забудет
Того, кого потеряла
Того, кого мне так не хватает
Того, кого любить обещала
Того, кого...
Того, кого...
Где-то между было и будет
Дважды, виновата я, дважды
Может не простить, но забудет
Того, кого потеряла
Того, кого...
(Где-то между было и будет
Дважды, виновата я, дважды
Может не простить, но забудет)
Того, кого...
- AZLyrics
- I
- Iryna Bilyk (Ірина Білик) Lyrics
You May Also Like
Klavdia Petrivna - "Знайди Мене" Я під лавою
Тебе знайду
Через пару років
Ми створим сім'ю
Я дам тобі
Свій телефон
Візьми, будь ласка
Мене в полон
Знайди мене, подзвони
Я пам'ятатиму твої сліди
Знайди мене, подзвони
Я пам'ятатиму...
Antytila (Антитіла) - "Лови Момент" Заглядай у очі
Лови на телефон
Ці миті, коли нам добре
Все, що з нами досі
Сталося разом
Пригоди зі смаком
Коли...
Зніми цю мить
На ній ми такі класні
Життя летить
Екрани старі гаснуть
Лови момент...
Chico, Qatoshi & paashee - "Акація" Ти не подарунок, ще та цяця
Сто із десяти, ніжність, грація
До тебе кожен хоче залицяться
Але ти врєдна і колюча як акація
Де тебе немає і погода в небі хмуриться
Та може це усе на краще хай...
Kazhanna (Кажанна) - "ЖАЛІ" Крізь старі фотоальбоми
Пробиваються жалі
Якщо ми люди кораблі
То ми давно вже потонули
Ні в морях, ні на землі
Нам не засвітять, не знадіять маяки
Коли ми стали такі?
По чужих містах
Я уже не знаю,...