Текст пісні "Sierota"
"Sierota"
Бандуристе, орле сизий
Добре тобі, брате
Маєш крила, маєш силу
Є коли літати
Тепер летиш в Україну
Тебе виглядають
Полетів би за тобою
Та хто привітає
Я тут чужий, одинокий
І на Україні
Я сирота, мій голубе
Як і на чужині
Чого ж серце б'ється, рветься?
Я й там одинокий
Одинокий... а Україна
А степи широкі
Там повіє буйнесенький
Як брат заговорить
Там в широкім полі воля
Там синєє море
Виграває, хвалить Бога
Тугу розганяє
Там могили з буйним вітром
В степу розмовляють
Розмовляють, сумуючи
Отака їх мова:
"Було колись, та минулося
Не вернеться знову"
Полетів би та й послухав
Заплакав би з ними
Та ба, доля приборкала
Між людьми й чужими
Я тут чужий, одинокий
І на Україні
Я сирота, мій голубе
Як і на чужині
Чого ж серце б'ється, рветься?
Я й там одинокий
Одинокий... а Україна
А степи широкі
Бандуристе, орле сизий
Добре тобі, брате
Маєш крила, маєш силу
Є коли літати
Тепер летиш в Україну
Тебе виглядають
Полетів би за тобою...
За тобою...
За тобою...
- AZLyrics
- I
- Iryna Bilyk (Ірина Білик) Lyrics
You May Also Like
SHUMEI - "Вище Хмар" Не благай почуття, будь обережна
Не біжи за вчорашнім днем безмежним
Затушу свою тінь до міліметра
Закричи та біжи у свої тенета
Тихо я прошепчу, та хто почує
Серце хоче кричати, ніхто не чує!
І...
SKYLERR & Agape - "Люби Мене" Давай забудемо про все
Ага
Нас розкидало по берегам
Серце обіймають колючі дроти
Вечором знайомі
А зранку хто ти
Я не забуду твій сміх
І не побачу тих сліз
Місто вже спить
На дворі темнота
Ти вже не...
Antytila (Антитіла) - "У Книжках" Зупинись, потяг
Доїдемо потім
Бачиш – коридор, тато
Речей небагато
Знаєш, а то ж я
Намалював собі братика на столі
І, мабуть, тепер він дізнався
І на мене заображався
Па, чесно, більше
Не зроблю...
Ann In Black & МУЛЬТИТРЕК - "Жінка" Кажуть що я трохи дивна
А я просто цікава
Вранці вино ввечері кава
А що не маю права
Усі ми Вишеньки трохи куку
Якщо ви не знали
Та головне щоб наші перці
Це нормально сприймали
Вії фарбую з ротом...
Jamala - "Злива" З неба знову вода,
Всі ми з нею один на один.
Хтось благає до мене йти
А комусь вже немила ти
З неба знову вода, вода,
Дощ її нам на двох налив
Щойно була весна, вже осінь руда
Рік пройшов, мов водою...