"Munja" tekst pesme
"Munja"
Zgodna baš, munja je
Ona ko kec s šest nula je
Pola dva, budna je
To nije ljubav, žudnja je
Crna sva, kô puma je
Tijelo njeno guma je
Pola dva, budna je
To nije ljubav, gluma je
Ta mala u hotel poslije dođe, sa mnom hoće da se druži
Hoće vući, hoće pušit', u đavolji krug će ući
Nokti oštri, pink je lak, hladan vrat kô rat u Rusiji
Dok po hoodu priča kruži da si zlo, ne mogu ti sudit
Ona je plesala kao Rihanna
U gradu punom tuge što je plakao za njom
A moje srce je kô stara lijana
Što uvija se kao ljubav i dalje za njom
Ribama sam cute bebe, cute bebe
Uzmem dim, uzmem kuš, bebe, bebe
One znaju da sam lud bebe
Oko mene čitav hud bebe
Zgodna baš, munja je
Ona kô kec s šest nula je
Pola dva, budna je
To nije ljubav, žudnja je
Crna sva, kô puma je
Tijelo njeno guma je
Pola dva, budna je
To nije ljubav, gluma je
A sa nama sve ekstazi
A ti sva si preseksi
Znam da loš je seks ti s njim
Sa nama sve je ekstazi
Ulica, gangsta si
Umiljata, ekstra si
Ubica srca mog
Uvijek bila zvijezda si
Ribama sam cute bebe, cute bebe
Uzmem dim, uzmem kuš, bebe, bebe
One znaju da sam lud bebe
Oko mene čitav hud bebe
Zgodna baš, munja je
Ona kô kec s šest nula je
Pola dva, budna je
To nije ljubav, žudnja je
Crna sva, kô puma je
Tijelo njeno guma je
Pola dva, budna je
To nije ljubav, gluma je
- AZLyrics
- J
- Jala Brat & Buba Corelli Lyrics
EP:
"Goat Season (Part Two)" (2024)
You May Also Like
THCF - "Krvavi Balkan" Coby, jesi ti radio traku?
Danas vozi se BMW, sutra čeka te CZ
Ispred kluba čuješ samo ra-ta-ta-ta
Danas imaš sve, a već sutra nema te
Tvoj atentat sprema se - krvavi Balkan
Mi svi mladi momci,...
Nucci - "Duni, Duni" Sve bih prodao i pijanac postao
Bar na jedan dan da bih s tobom ostao
A svi kažu mi zašto tuguješ za njom
A ja lažem ih da sve je gotovo
Jer nijedna nije bila ti ni blizu
A meni se pije još jedna u...
Cvija - "Pola Leto" Toplo leto, dugi dani su, opet prazan stan
Nikad gore, komadant na dnu, a ja prazan sam
Mene tako radilo je to, zaslepeo me sjaj
Ko bi rekao da nesreći smeši se kraj
Pola leto, pola nije, jedna...
Rimski - "Moja Ekipa" Moja ekipa ne pita ništa, ona tu je kad je teško
I miris gandže, nigde palme - to je geto
Mi iznad mora od betona i benzina
Mo-moja ekipa
Mo-moja ekipa ne pita ništa, ona tu je kad je teško
I miris...
Senidah - "Crno Srce" Coby, jesi ti radio traku?
Đavola u sebi ne zaboravi
Jer samo noć još nosi dan, svaki crni dan
Kada budeš hteo noć, da te uzme - vodi me
Tama izda velegrad, dok spava - zavrti me
Kada budeš hteo...