"boję się" tekst piosenki
"boję się"
(feat. Kortez)
Leżę, składam się w kłębek
Czekam aż zdechnę
Boję się wyjrzeć za okno, nie wiem czym sen jest
Boję się sklepu, boję chodnika, boję UberEats
Boję się światła, boję lekarza, a znów każą iść
Boję się odebrać tela, boję się, gdy nie odbierasz
Boję się radia i spojrzeń na spacerach
Boję się tych chwil, gdy czuję, że trzeźwość mnie uwiera
Boję się odpisać na SMS'a od kuriera
Nieraz boję się popatrzeć w oczy, boję się znów dać zaskoczyć
Boję się i boję, czas już kończyć
Boję się tu zostać i boję się stąd wyjechać
Nie wstydzę się szlochać, mam spakowany plecak
I mam łóżko w chacie, także w niej zostaje raczej
Także fart wariacie, zdrówko nasze oby nasze
I tak w kółko
Mam paru ziomali, z którymi mogę zmienić świat
Nie mamy się czego bać
Nie było jeszcze rzeczy której bym naprawdę chciał
I żeby coś poszło nie tak
Nie no wiesz po drodze jasny, ale finał zawsze dla nas
W sensie nawet jak nie pyknie szybko nam to wiesz gdzie lata
Nie ma zmartwień, które zasługują na nas dzisiaj
Zero atencji dla tych kurew, wypad
Nowa płyta, czyste ciuchy
Stare miasto, stare kluby
Nowe dupki starych kumpli
Nowe spruty tamtych durni kurna (ble)
I po co nam to?
Zostawmy jutro na zło, jutro
Jebane jutro nadciąga
A ja myślę w co się ubrać na mój pierwszy wyprzedany Torwar
Writer(s): łukasz Federkiewicz, Jan Stanislaw Pasula, Maciej Jerzy Morus
- AZLyrics
- J
- Jan-Rapowanie Lyrics
You May Also Like
Bedoes & Kubi Producent - "1000 Koni" Późna noc, jedziemy autem (skrr, skrr, skrr)
Ona patrzy na mnie i mówi mi, że kocha, i że chce tego na zawsze
I mówi mi, że kocha, i że mówi to poważnie
Nie znam drugiej jak ona
Nie znam trzeciej jak...
Solar - "Zobaczymy" - Co ty powiedziałeś?
- Żeby Janek tak na koniec już powiedział "Oby nie"
- A no, o to mi chodziło, właśnie
- - A jak nazwiemy tą piosenkę?
- Oby nie
- A nie ma tytułu "Zobaczymy"? Zobaczymy Magda...
sanah - "Aniołom Szepnij To" Ile ja bym dała, by widzieć Ciebie znów
Ile niewypowiedzianych mam w głowie słów
I czy nie zimno, czy nie zimno Ci tam?
Tak mało dałeś sobie szans
Już jest po, więc aniołom szepnij to
Że tęskni ktoś...
Kukon - "Dziewczyna Z Biblioteki" Raz, raz, raz, dwa, raz, dwa
Raz, dwa, raz, dwa
Chciałbym się zakochać w jakiejś dupie z biblioteki
Chciałbym, abyś żyła inaczej niż każda dziś
Chciałbym, abyś za wiele nie wiedziała o świecie
W...
Mata - "Nero" Siedzę sobie w Nero Caffe i piję herbatę
Potem domawiam Quiche z kurczakiem
A barista mówi jak Quiche do tych małolatek
Bo palarnie są nielegalne
Dla nich
Jakiś facet pijąc Latte z dylematem
Omawia...