"Jedna Noc I Kajanje" tekst pesme
"Jedna Noc I Kajanje"
Gde su se sakrili svi muškarci verni, iskreni?
Zašto mi uvek prilaze oni što reči pogaze?
Na kraju smo spale sve na jednu noć i kajanje
Kad krene napad panike, krenem u grad iz navike
Lažnim se sjajem doteram i one dobre oteram
Na kraju smo spale sve na jednu noć i kajanje
Šta, šta ako sam možda ja očajna i opasna?
Pobegla iz ludnice
Ludaka pune ulice
Šta, šta ako sam možda ja vest u crnoj hronici?
Ljubomorna bila
Pa, pa bivši mi u bolnici
Šta ako ja ustvari nikada nisam ničija bila?
Oh, šta ako noćas gorim?
Šta ako bih za ljubav ubila?
Osećam tvoje poglede
U njima žar je pobede
Al' mogô bi da pripaziš kome to noćas prilaziš
Ne znaš mi ime, ne znaš kod
Možda i nisam jedna od onih za jednu noć i kajanje
Za tebe ja sam samo plen, šezdeset kila slatkog sna
Što tako lepo miriše i tako lepo uzdiše
Na kraju smo spale sve na jednu noć i kajanje
Šta, šta ako sam možda ja očajna i opasna?
Pobegla iz ludnice
Ludaka pune ulice
Šta, šta ako sam možda ja vest u crnoj hronici?
Ljubomorna bila
Pa, pa bivši mi u bolnici
Šta ako ja ustvari nikada nisam ničija bila?
Oh, šta ako noćas gorim?
Šta ako bih za ljubav ubila?
Hiljadu lica imam ja
Ovo što nosim maska je jer ispod nje umirem
Samo da drugi ne vide
Samo da drugi ne vide
Šta, šta ako sam možda ja vest u crnoj hronici?
Ljubomorna bila
Pa, pa bivši mi u bolnici
Šta ako ja ustvari nikada nisam ničija bila?
Oh, šta ako noćas gorim?
Šta ako bih za ljubav ubila?
Oh, a-ha
Šta, šta, šta ako bih za ljubav ubila?
- AZLyrics
- J
- Jelena Karleusa Lyrics
album:
"Revolution" (2008)
You May Also Like
MC Stojan & Glavash - "Šta Ćes S Njim" Poplava doliva
Na belom se lomila
Ma šta ćeš s njim?
Poplava doliva, oko nje gomila
Skida se, pozira, pa dupli džin
Na belom se lomila, ljuljala kormila
Znam da se foliraš, ma šta ćeš s njim?...
Brzo Trči Ljanmi - "Jug" (Da li znaš šta je jug?)
(Mm)
Beli grad al' nema sreće, ovde majke pale sveće
Ja došô sam iz grada gde da uspeš, bato, bude malo teže
Al' cela banda broji genge (Mm)
Ovde vidô sve i svašta, a ulica...
Tamara Todevska - "NIJAGARA" K'o lavica u kavezu ja zatvorena hodam
Telo mi je zaledjeno, mozak - centrifuga
Svi pitaju kada će da stane?
Sama sedim I razmišljam, hoče li mi doči glave? (Hej)
I traje, I traje, I traje, I traje,...
Djexon - "Jojoj" Yeah
Yeah (Ajoj, joj)
Mala sijaš, ne treba ti filter
Moja visina ide uz te tvoje štikle
Na ruci ti Santos blista
Daj broj, neću Insta
Mala moja, slatka si kô šećer
Kuliraš me celo veče
Ti kraljice...
Relja - "Fatalna" U-na-na-naj-naj-naj-na
Hej, ej
A ta mala garava, navikla je na divljinu
Izlazi kad pada mrak, zbog nje piju, vade giju
Ginu po kafanama, ja pristajem na igru
Iako je fatalna, gra-ta-ta
Prođe kô...