"Jedna Noc I Kajanje" tekst pesme

"Jedna Noc I Kajanje"

Gde su se sakrili svi muškarci verni, iskreni?
Zašto mi uvek prilaze oni što reči pogaze?
Na kraju smo spale sve na jednu noć i kajanje
Kad krene napad panike, krenem u grad iz navike
Lažnim se sjajem doteram i one dobre oteram
Na kraju smo spale sve na jednu noć i kajanje

Šta, šta ako sam možda ja očajna i opasna?
Pobegla iz ludnice
Ludaka pune ulice
Šta, šta ako sam možda ja vest u crnoj hronici?
Ljubomorna bila
Pa, pa bivši mi u bolnici

Šta ako ja ustvari nikada nisam ničija bila?
Oh, šta ako noćas gorim?
Šta ako bih za ljubav ubila?

Osećam tvoje poglede
U njima žar je pobede
Al' mogô bi da pripaziš kome to noćas prilaziš
Ne znaš mi ime, ne znaš kod
Možda i nisam jedna od onih za jednu noć i kajanje
Za tebe ja sam samo plen, šezdeset kila slatkog sna
Što tako lepo miriše i tako lepo uzdiše
Na kraju smo spale sve na jednu noć i kajanje

Šta, šta ako sam možda ja očajna i opasna?
Pobegla iz ludnice
Ludaka pune ulice
Šta, šta ako sam možda ja vest u crnoj hronici?
Ljubomorna bila
Pa, pa bivši mi u bolnici

Šta ako ja ustvari nikada nisam ničija bila?
Oh, šta ako noćas gorim?
Šta ako bih za ljubav ubila?

Hiljadu lica imam ja
Ovo što nosim maska je jer ispod nje umirem
Samo da drugi ne vide
Samo da drugi ne vide

Šta, šta ako sam možda ja vest u crnoj hronici?
Ljubomorna bila
Pa, pa bivši mi u bolnici

Šta ako ja ustvari nikada nisam ničija bila?
Oh, šta ako noćas gorim?
Šta ako bih za ljubav ubila?
Oh, a-ha

Šta, šta, šta ako bih za ljubav ubila?


You May Also Like
MC Stojan & Glavash - "Šta Ćes S Njim" Poplava doliva Na belom se lomila Ma šta ćeš s njim? Poplava doliva, oko nje gomila Skida se, pozira, pa dupli džin Na belom se lomila, ljuljala kormila Znam da se foliraš, ma šta ćeš s njim?...
Brzo Trči Ljanmi - "Jug" (Da li znaš šta je jug?) (Mm) Beli grad al' nema sreće, ovde majke pale sveće Ja došô sam iz grada gde da uspeš, bato, bude malo teže Al' cela banda broji genge (Mm) Ovde vidô sve i svašta, a ulica...
Tamara Todevska - "NIJAGARA" K'o lavica u kavezu ja zatvorena hodam Telo mi je zaledjeno, mozak - centrifuga Svi pitaju kada će da stane? Sama sedim I razmišljam, hoče li mi doči glave? (Hej) I traje, I traje, I traje, I traje,...
Djexon - "Jojoj" Yeah Yeah (Ajoj, joj) Mala sijaš, ne treba ti filter Moja visina ide uz te tvoje štikle Na ruci ti Santos blista Daj broj, neću Insta Mala moja, slatka si kô šećer Kuliraš me celo veče Ti kraljice...
Relja - "Fatalna" U-na-na-naj-naj-naj-na Hej, ej A ta mala garava, navikla je na divljinu Izlazi kad pada mrak, zbog nje piju, vade giju Ginu po kafanama, ja pristajem na igru Iako je fatalna, gra-ta-ta Prođe kô...