"BRACIAKI DWA" tekst piosenki
"BRACIAKI DWA"
Spakuj płaszcz, kastet, gaz i butelkę
Nie będzie mnie
Dasz radę sam
Już wszystko mam
Dam znać od razu jak będę
Jak pachnie tam, czy lepiej smakuje powietrze
Jak zapomną nas bilboardy
Wiedz, że nigdy nie zapomnę
Podzielą nas poglądy
Może ty zadzwonisz do mnie
Ja nigdy nie zapomnę
Nigdy nie zapomnę
Ja nigdy nie zapomnę
Nigdy nie zapomnę
Konfetti, kurz
Przez chwilę tańczyły na wietrze
Z gwiazd wielki wóz
Masz wszystko, nie musisz nic więcej
Takich jak nas dwóch, to nie ma ich troje tu
Nie potrafią na pół, bo z tym trzeba się urodzić
Góra albo dół - ciągniesz górę kiedy duch
Łatwo się pokłócić, ale chciałbym się pogodzić
Jak zapomną nas bilboardy
Wiedz, że nigdy nie zapomnę
Podzielą nas poglądy
Może ty zadzwonisz do mnie
Ja nigdy nie zapomnę
Nigdy nie zapomnę
Ja nigdy nie zapomnę
Nigdy nie zapomnę
Jak zapomną nas bilboardy
Wiedz, że nigdy nie zapomnę
Podzielą nas poglądy
Może ty zadzwonisz do mnie
Ja nigdy nie zapomnę
Nigdy nie zapomnę
Ja nigdy nie zapomnę
Nigdy nie zapomnę
- AZLyrics
- K
- Kacperczyk Lyrics
album:
"WSZYSCY JESTEŚMY KACPERCZYK" (2025)
INTRO DO PRZYSZŁOŚCI
You May Also Like
Bitamina - "Pytanie Do Niej" Syn: Najgorsze, że mama nadal tak myśli, że tak jest
Mama: Myślę
Tata: a razie Aniu masz dobrego chłopaka i sobie na pewno też z tego zdaje sobie sprawę
Natomiast Ty sobie nie zdajesz sprawy, że...
Mata - "IKEA (INTRO)" Ay, hm
Yo, yo, yo, yo, yo
Haha
Jestem jedynakiem i bałagan w szafie mam
W sumie niewiele potrafię, ale dam sobie radę
Szukam mebli na ikea.com
Mierzę telefonem ścianę i podłogę, a potem skręcam...
Sokół - "Plastikowy Tulipan" Jogurtowa czekolada
Bananowe mleko
Woda o smaku truskawki
Mentolowy papieros
Chłopaki chcieli pić po tobie wodę z wanny
I spod Mirowskiej hali raz wszystkie róże ukradli
W niewoli cały świata hajs...
Tymek - "Marzę" Piszę ten wiersz, sumienie kruche
Trzyma za dłoń, zabiera duszę
Tę folię zedrę z niej jak smutek
Tamtych dni
Zapada tło, we mgle muszę
Oswoić grunt, poskromić dumę
Jak każdy śnieg, który dłuży się...
Ralph Kaminski - "Małe Serce" Nie jest łatwo, nie jest łatwo
Tańczyć tu i wracać w tamte miejsca
(No dobra, to teraz Wam trochę opowiem)
Podstawówka pachnie mi traumami
Miałem bana na karteczki ze Spicetkami
Nikt nie chciał ze...