"Pokolenie Końca Świata" tekst piosenki
"Pokolenie Końca Świata"
21 grudnia według przepowiedni Majów nastąpi "wielkie bum"
Jedni się śmieją, inni teorię próbują obalić
A my przygotowujemy listę rzeczy do zrobienia
Zostały wszak raptem trzy tygodnie
Nigdy nie widziałem tylu spadających gwiazd
Nie myśl o życzeniach, wszystkie spełnią się i tak
Mam 25 lat, nie raz kończył mi się świat już
Jak gdy wracałem do domu dostałem wpierdol od karków
Jak wtedy, kiedy dostałam od Ciebie kosza w parku
Życie to jest parkour, a ja boję się zjeżdżalni w aquaparku
Końcem świata miała być matura, puste konto w banku
Jestem tak wysoko, a mniej było wzlotów niż upadków
Płonie ziemia, już żegnałem się nie raz
Pokolenie Końca Świata - miało dawno nie być nas
Przeżyliśmy już Millenium i 2-0-1-2
Przeżyliśmy już ich tyle, że nie umiemy się bać
Końcem świata miało być
To kiedy spóźniał ci się okres
Końcem świata miało być
Kiedy sąsiad kupił Porsche
Końcem świata miało być
Gdy nikt nie przyszedł na koncert
Końcem świata miało być
To kiedy Cię zawiodłem
Koniec końców będzie dobrze
Bo to dopiero początek
Sąsiad jeździ nowym Porsche, a ja mam na twarzy uśmiech
Ktoś tam przyszedł na mój koncert, a kluby miały być puste
Ja też boję się poniedziałków
I mam lęk wysokości podatków
Trafiania w progi i upadku
Lądowania bez telemarku
Płonie ziemia, już żegnałem się nie raz
Pokolenie Końca Świata - miało dawno nie być nas
Przeżyliśmy już Millenium i 2-0-1-2
Przeżyliśmy już ich tyle, że nie umiemy się bać
Płonie ziemia, już żegnałem się nie raz
Pokolenie Końca Świata - miało dawno nie być nas
Przeżyliśmy już Millenium i 2-0-1-2
Przeżyliśmy już ich tyle, że nie umiemy się bać
Writer(s): Paweł Kacperczyk, Maciej Kacperczyk, Mikołaj Gwozda
- AZLyrics
- K
- Kacperczyk Lyrics
album:
"Pokolenie Końca Świata" (2023)
Koniec Świata 2 (official trailer)
Powroty (skit)
You May Also Like
Chivas - "Narcyz" Czuję się w połowie niedobrze (o!)
Dopiero zrobiłem jej dobrze
Wracam do domu, bo zarywam drugą nockę
I tak umieram, no to po co mi ten pośpiech wtedy?
Po nowym roku będę kimś i
Zrobię głupie rzeczy,...
WHITE WIDOW - "Diego" Ze mną parę głów, w kieszeni parę stów i co z tego?
Dopóki będą ze mną oni nie braknie niczego
Dlatego czasem czuję, że życie jest jak niebo
Choć każdy boje co dzień toczy swoje jak Diego
Ze mną parę...
chillwagon - "jumper" Mam duże zyski, ty masz duże ego
W mojej szklance whisky starsze od Qry'ego
Palę jointy grubsze od twojej suki
Za cztery klocki zakładam buty i jadę
Zakładam buty i jadę, zakładam buty i jadę...
Sentino - "Trójkąt Bermudzki" Nitrozyniak boss
W M-pakietach BMW
Jebać biedę - ja chcę sos
Walczę w FAME - Sicarios Crew
7more7, leję w mordę tak jak w Tekken
Złoty Rolex Submariner
Czasem Tudor tak jak Beckham
Nie mam czasu na...
Avi - "Leśmian" Wtedy nie było Diora, no chyba że Unitra
My zdolni do wszystkiego, zwłaszcza po pół litra
I potrzebowałem Cię żeby wyjść na prostą
Ty miałaś wtedy serce skute lodem tak jak Wostok dla mnie
Już nigdy...