"Dyskoteka Szkolna" tekst piosenki
"Dyskoteka Szkolna"
(feat. Igrekzet)
[Karian:]
Zaprogramowany jak stare parametry
Wodzę palcem po mapie, nie poznaję świata
Machają do mnie hologramów sentymenty
To chyba ananasy z mojej klasy za dzieciaka
Skróty myślowe proszą żebym poszedł tędy
Przez widzimisię zatopiony w starych datach
Zatańczę jak mi zagrają, byle pod rave'y
Psylocybina sprawia, że bardzo pragniemy latać
Podłoga klei się jak Barbie, ma fajne lajkry
Na rogu ktoś wyciąga fanty spod marynarki
Neony kolorują szklanki, rozbite banki
Z nadzieją, że tej nocy łóżko pęknie w pół
Pod pisuarem łyse bańki stające w szranki
Jucha na dresach typu Nike, okrzyków salwy
Wymioty oblegają ławki, parkiet i parking
Stajemy na głowie byle nie padać z nóg
[Igrekzet:]
Tańcz, tańcz, tańcz kochanie
Odbijamy w balet
Głodni wrażeń my (wciąż głodni wrażeń my)
Weny max od progu
W feeriach kolorów
Aż po blady świt
Nie czułaś tego od lat
Oto cały świat nam zawirował znów
Zawirował znów
Nie podpieramy ścian
Mała jak szukasz oparcia jestem tu
Mała jestem tu
I zostaliśmy sami
Zostaliśmy Ty i ja
A to chyba się zawijać czas
Pora zawijać się
Porobieni do granic
Porobieni Ty i ja
Wyruszamy na kolejny bal
I po kolejny dreszcz
[Karian:]
Rano do domu kiedy ptaki robią ćwir, ćwir
Tańczymy walca w parku ona rzuca: "Kiss me!"
Ta ładna pani zaskoczyła mnie jak blitzkrieg
Po cichutku do wyrka, w TV leci Kill Bill
Piję szybkiego drina na odwagę, łyk w mig
Z winampa puszczam coś romantycznego, bitch please!
Obrazy dwoją się i troją jak jedynki
Zerkam przez ramię, ona znikła, już po wszystkim
Otwarte okno, wrzeszczę: Dokąd biegniesz młoda?!
Wyrzucam stanik w niebo, trafiam sąsiadowi w twarz
Rodzice w drzwiach, już nawet nie jest im mnie szkoda
Tak dzień za dniem żyjemy w wielkiej płycie szarych mas
[Igrekzet:]
Tańcz, tańcz, tańcz kochanie
Odbijamy w balet
Głodni wrażeń my (wciąż głodni wrażeń my)
Weny max od progu
W feeriach kolorów
Aż po blady świt
Nie czułaś tego od lat
Oto cały świat nam zawirował znów
Zawirował znów
Nie podpieramy ścian
Mała jak szukasz oparcia jestem tu
Mała jestem tu
(Tańcz, tańcz, tańcz kochanie
Odbijamy w balet
Głodni wrażeń my
Weny max od progu
W feeriach kolorów
Aż po blady świt)
- AZLyrics
- K
- Karian Lyrics
album:
"Przeboje Lat 90" (2020)
You May Also Like
Tymek - "Bravi Ragazzi" Dwa dzieciak z jednej ławki
Życie twarde, czerstwy chleb
Dwa dzieciak z jednej ławki
Dwa dzieciak z jednej ławki
Życie twarde, czerstwy chleb
Dzisiaj to Bravi Ragazzi
Rozjebaliśmy tą grę
Dwa...
mlodyskiny - "992" Podłącz mnie do prądu, daj mi trochę siły
Podłącz mnie do prądu, później potańczymy
Forest camo na mnie, bo jestem wrażliwy
Bo chcę się tu schować. proszę bejbi daj mi siły
Nie ruszam się, nie mogę...
Zeamsone - "Sweet Dreams" Chciałem by miała tu Sweet Dreams
Wyjebane w to co myślisz
Miałem zrobić sobie TV
Ale nie jestem na wizji
Nie mam już tu czasu być złym
Dlatego stawiam na instynkt
Wyrzucam myśli jak frisbee
Ona to...
Kartky - "Nowy, Wspaniały Świat" Taki dzień...
Taki dzień...
Zapaliłem skuna na jej klatce
Muszę odetchnąć, bo zabija mnie czterysta spraw
Minąłem streetwearowców w masce
Wychodzą nocą i udają, że nie lubią braw
Podbiłem pięć koła...
Kukon - "Wrog U Bram" To mi nie wygląda na wypadek
Mam całą gamę rozkmin i przypadkowych rozmów
Całodobowo siano przepływa przez ręce
Całodobowo myślę jak zarobić więcej
Mój wróg u bram pali kiepa i ma kaptur, i nigdy...