"vantablack" tekst piosenki

"vantablack"

Śpiewałem kołysankę, siedziałem smutnym rankiem, na ręce świecił Cartier i wszystko było piękne
Poznałem koleżankę, jej oczy były ciemne, horyzonty szerokie
Palenie miała swoje i miała swoje nastroje, i literkę pod okiem
Znała moje przeboje i nie takie muzyczne, a takie osobiste
Mówię jej zamknij - mmm... bo jestem tak spokojny, za chwilę się rozmyślę
Sumienie miałem czyste, spojrzenie nawet bystre, jak na wypitą liczbę
I to co zapamiętam, to nasz spacer na cmentarz i historie kosmiczne
Kokardki choć komiczne, to kurwa tak urocze, że chciałem mieć je wszystkie

Ile jeszcze minie lat...
Powiedz im, ile jeszcze minie lat...

Mijałem się z poklaskiem, jakbym żegnał się z światłem i mrokiem co za rogiem, nikt na mnie nie czekał
A kiedy świat się kończył i upadało wszystko, myślałem że to beka
I widziałem się z diabłem, i widziałem się z Bogiem, jak ona z psychologiem
I czułem od nich trwogę, chociaż po paru chwilach, stałem się ich nałogiem (hej)
I muzyką dla miasta, które nigdy nie zaśnie i nie ma tylu świateł
A w pustych, ciemnych bramach rozgrywamy swój dramat i każdy to bohater
Jak każdy wariat lubi, to co najbardziej zgubi i wiruje nad światem
A noce tak się kończą, że już nie tylko kacem, a umiera przyjaciel

Opowie mi... minie lat...
Powiedz im, ile jeszcze minie lat...
Niech to trwa...

Niech to trwa, na horyzoncie gęsta mgła
Ilu ich, nie pytaj co im robię w grach
W pięknych snach, możemy spalić cały świat
Niemy film, a chcę krzyczeć każdego dnia

Ej
Śpiewałem kołysankę, na niebie wisiał księżyc, jedyne co pamiętam, że Ciebie tam nie było
Ja chcę zawisnąć obok, nie wierzę w żadne słowo, nie wierzę więcej w miłość
I zanim ja tam wejdę, dawno zgubisz sukienkę i będziesz skuta lodem
I choć ciągle zamarzam, to z każdym swoim krokiem, chcę iść za Tobą w ogień

Niech to trwa, na horyzoncie gęsta mgła
Ilu ich, nie pytaj co im robię w grach
W pięknych snach, możemy spalić cały świat
Niemy film, a chcę krzyczeć każdego dnia


You May Also Like
Deemz - "Papi Papi" D-Deemz ma ten sos Papi papi, papi chulo Mami mami, vaffanculo Jaka wifey, do kolacji Szkło w górę i nie pamiętam tej sytuacji Papi papi, papi chulo Mami mami, vaffanculo Jaka wifey, do kolacji Szkło...
PlanBe - "Cola" Spijam to z niej jak colę, dzwonią to nie odbiorę Wyłączam Motorolę, zobaczymy się wieczorem Spijam to z niej jak colę, dzwonią to nie odbiorę Wyłączam Motorolę, zobaczymy się wieczorem Uh, daj mi...
TACONAFIDE - "Tamagotchi" Patrzyłem na ciebie przez szyby, pukałem do ciebie przez szkło Pisałem do ciebie niewinne DM'y, to jeszcze nie to Na oczy to ledwie już widzę, w Warszawie jest wszędzie ten smog Pamiętasz,...
Quebonafide - "Między Słowami" Tutaj ludzie nie patrzą w ogóle Nawet nie że dziwnie, nawet nie że z dystansem Tak niewidzialny się nigdy nie czułem Stoję i notuję, a każdy pędzi jak Shinkansen W swoje strony i w swoją jazdę W...
QBIK - "4 Pory Roku" 4 Pory Roku 4 Pory Roku Kolejna wiosna, wszystko kwitnie Kolejna wiosna, wszystko w piździe Niektórzy ludzie topią marzannę Ja najebany topię się w wannie Dni będą długie, super jak miło Przestawię...