"Bardzo Długi List" tekst piosenki
KęKę & ADZ Lyrics
"Bardzo Długi List"
Sprzątaj chatę i się trochę ogarnij
Może być biednie, ale schludnie, bądź pomocny dla matki
Wyrobisz sobie wtedy nawyk, się przyda na przyszłość
Jak poznasz babe, która lubi mieć czysto
Nie pierdol, że już nie poznasz
Raz wam nie wyszło, to się ziomek chyba nie poddasz
Spokojnie lecisz swoje, w końcu ją spotkasz
I będziesz wiedział, czy to ta jedyna do końca (na zawsze)
Wróć na siłkę, całkiem dobrze Ci szło
W zdrowym ciele, zdrowa bania i od tego jest sport
Nie masz na karnet, nie zamulaj, tylko biegaj czy coś
Masz w chacie drążek, to wystarczy Ci on
Teraz posłuchaj to ważne, nie rusz krajówy, bo na serio zryje ci czaszkę
Z gorzałą musisz ostrożnie, bo się wpierdolisz, stracisz w tym pół życia jak ojciec
Piszę do siebie bardzo długi list
Choć dobrze wiem, że to już wszystko za późno
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Mogę żałować, lecz to będzie na próżno
Piszę do siebie bardzo długi list
Z nadzieją w sercu, że tym razem coś dotrze
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Lecz pozostałe chciałbym zmienić na lepsze
Słuchaj dalej
Wiem, że siada Ci łeb
Lecz samemu nic nie zdziałasz
Idź się zbadaj i lecz
Pomyśl jak wiele możesz stracić jeśli życia nie dźwigniesz
Nie jeden kozak już pojechał na Firlej
Na co dzień lepiej nie szarżuj
Nie czujesz czegoś to się nie wpierdalaj a zbastuj
Spokojnie lecisz, swoje głowa na karku
O błąd najłatwiej jak się czegoś pragnie za bardzo
A te rapy co tam dłubiesz to dłub
Pewnie nie zarobisz na tym, lecz po mimo to luz
Się nie uda, nie wal focha
Jak to kochasz to rób
Co innego zaplanował Ci Bóg
Z synem rozmawiaj często i zaufanie buduj, bo nadrobić jest ciężko
Dziś wszystko jest takie proste
Chciałbym to wiedzieć wtedy albo przeżyć ponownie
Piszę do siebie bardzo długi list
Choć dobrze wiem, że to już wszystko za późno
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Mogę żałować, lecz to będzie na próżno
Piszę do siebie bardzo długi list
Z nadzieją w sercu, że tym razem coś dotrze
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Lecz pozostałe chciałbym zmienić na lepsze
Piszę do siebie bardzo długi list
Choć dobrze wiem, że to już wszystko za późno
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Mogę żałować, lecz to będzie na próżno
Piszę do siebie bardzo długi list
Z nadzieją w sercu, że tym razem coś dotrze
Straconych dni mi już nie wróci nikt
Lecz pozostałe chciałbym zmienić na lepsze
- AZLyrics
- K
- KęKę Lyrics
You May Also Like
Borixon - "Nic" Pamiętasz, jak kradłeś sto tulipanów z ronda na Żytniej?
Na rękach masz kilka starych śladów po nożu i brzytwie
Gdy wzięliście wtedy późną nocą taksówkę na zrywkę
To biegła za tobą i była blisko, tak...
Pezet - "Nie Zobaczysz Łez" Dziś w zeszycie teksty rzadziej piszę, częściej córce tam rysuję misie
To jedyne czyste uczucie, jakie czuję dzisiaj
W mieszkaniu cisza, a na ścianie wiszą zdjęcia
Jak na Instagramie, nie jak dawniej...
Sokół - "Koniec Gatunku" Ocknąłem się przy barze w Luzztrach, nikogo nie ma już w środku
I zamiast słońca na zewnątrz, razi mnie pustka, kurwa, czy piłem do świąt tu?
Jak w klipie Technotronic kolory, Vanilla Sky, żadnego...
O.S.T.R. - "Nie Chcę" Nie chcę, nie chcę, nie chcę
Nie chcę propsów znawców, wniosków, rap tu spływa z moich żył
Nie syp koksu na stół, dość już błaznów łakomych na blichtr
Tak to głos mój - gangów, ziomków, slangu...
Sarius - "Zalatani" Wszyscy są zalatani
Gdzieś ty? Jeśli możesz to chodź
Nie czekaj na nic
Bo nie wiesz kiedy przyjdzie Cię wziąć
Oni wszyscy razem to nic
Nie słuchaj ich ocen
I bądź niedoskonałym
Zawsze masz dokąd iść...