Текст пісні "Океан"
"Океан"
Я безмежний океан
Ніж всі вдови на світі сумніший
І сльозами своїми лягаю на груди скель
Я кохаю моряка
Він прекрасний, як сонце світлий
Та вже більше ніколи до мене він не прийде
Я ніхто без нього, ніхто
І без нього нікого не треба
Він забув про мене
Як землю свою цілував
Я ніхто без нього, ніхто
Мені без нього нікого не треба
Він забув про мене
Як землю свою цілував
Він покинув мене назавжди, закохався навіки в землю
Раптом, вільний моряк залишився на пристані
І нізащо сама земля не відпустить його до мене
Щоб не чув як хвилями плаче його рідний дім
Я ніхто без нього, ніхто
І без нього нікого не треба
Він забув про мене
Як землю свою цілував
Я ніхто без нього, ніхто
Мені без нього нікого не треба
Він забув про мене
Як землю свою цілував
Я дивлюся на нього хмарами, небом, ріками і озерами
І в шаленстві б'юся від скель до самого дна
Я ніхто без нього, ніхто
І без нього нікого не треба
Він забув про мене
Як землю свою цілував
Я ніхто без нього, ніхто
Мені без нього нікого не треба
Він забув про мене
Як землю свою цілував
- AZLyrics
- K
- Khrystyna Soloviy (Христина Соловій) Lyrics
album:
"Любий Друг" (2018)
You May Also Like
Jerry Heil - "#ДІД_ВМОРОЗ" Підкину дрівець у грубку
Самотньо, та не одиноко
Дзвінок, піднімаю трубку
«З прийдешнім тебе Новим роком»
Ало, це ти? Я не вірю...
Назви це святковим пранком
Мені було 10, ти здійнявся у вирій...
The Hardkiss - "Жива" Скільки думок, скільки непрошених
Скільки зерна та й не пророщено
Скільки думок, скільки непрошених
Скільки зерна та й не пророщено
Скільки машин назавжди зламаних
Скільки людей на моїй пам'яті
Я...
MELOVIN - "Не Зволікай" Не зволікай
Час спливає швидкоплинно
Не залишай своїх друзів, вони крила
Змушуй себе, коли сил не вистачає
Бо крім тебе самого ніхто тебе не знає
Руку тримай!
Чуєш? Вітер нам шепоче
Не залишай своїх...
YAKTAK - "Пробач" Пробач мене за все ти
Не збирай рюкзаки
Пускаю дим сигарети, збиваю кулаки
Пробач мене за все ти
Жаль ми не ідеальні
Пускаю дим сигарети - ти пускаєш сльози в ванній
Давай забудем все
Вітер бурю...
KOLA - "Перше Кохання" Для кого, дівчино, ти відпускала коси?
Для кого, дівчино, ти берегла красу?
Для кого ти вибігала назустріч босою?
Для кого ти квітла в саду?
Стояла на зупинці під дощами
Чекала годинами його до...