"Zielony Szmaragd" tekst piosenki

"Zielony Szmaragd"

[Rafał Pacześ:]
Siemanko kochani, tu Pacześ
Kizo wchodzi do salonu Mercedesa:
"Dzień dobry, reprezentuję MTS"
Sprzedawca mówi:
"No to tylko S"
Bang! Jebać biedę
Jebać biedę, człowieku
MTS, King of Entertainment kolaboracja
Bang! Bang! Bang!

[Kizo:]
Zielony szmaragd, Mercedes S Class
Kiedyś w mych snach, w nim widziałem nas (Ooo)
Zielony szmaragd, nowy Mercedes Benz S Class
W tamtych snach w takiej gablocie, widziałem nas (Oooo, S Class)
(Oooo, S Class)
Zielony szmaragd, nowy Mercedes Benz S Class
W tamtych snach w takiej gablocie, widziałem nas (Oooo, S Class)
(Oooo, S Class)

Dwa nadgarstki, dwa Rolexy
Nie wiem, co to kompleksy
Hamuj, te swoje teksty o nas (O nas)
Mój Benz omija twój festyn (Skrr, skr)
Znienawidzony przez wszystkich
Tak bardzo kochany przez fanów (Ej)
MTS jest ponad wszystkim (MTS)
Dla fanów od chuja zdrowia i szmalu, wow
To auto ma cztery miejsca, bo z tyłu lodówka
A w niej Don Perignon, wow
Jak znów coś będą chcieli ode mnie
Podjadę szmaragdem pod sąd
A Ty, jak dopiero teraz zacząłeś w nas wierzyć to
Chuj Ci na łeb, bo tylko to dobrze na Tobie leży

Zielony szmaragd, Mercedes S Class
Kiedyś w mych snach, w nim widziałem nas (Ooo)
Zielony szmaragd, nowy Mercedes Benz S Class
W tamtych snach w takiej gablocie, widziałem nas (Oooo, S Class)
(Oooo, S Class)
Zielony szmaragd, nowy Mercedes Benz S Class
W tamtych snach w takiej gablocie, widziałem nas (Oooo, S Class)
(Oooo, S Class)

[Rafał Pacześ:]
Pan nazwiskiem Gołębiewski
Właściciel sieci hoteli „Gołębiewski”, producent słodyczy „Tago”
Zaczynał od sprzedawania wafli do lodów z bagażnika roweru
Kizo zaczyna od sprzedawania batonów kokosowych z bagażnika „S-ki”
Ja się boję, że on za parę lat kupi nie wiem kurwa miasto Gdańsk
Bang! Jebać biedę!


You May Also Like
Sentino - "Światła Neon" Mony Made To jest Megalomania, a czasem się już tylko da oszaleć, yeah Tyle czekałem na ten moment, że prawie za późno Że prawie już nie miałem siły, bo czasy sie różnią Czasem czuję się jak stary...
Miyo & Tymek - "Będzie Lepiej" Budzi mnie poranek za oknem Budzi mnie poranek – to słońce Wychodzę do ludzi – to mądre Wychodzę na plus - mówią: "Takiemu to dobrze!" Budzi mnie poranek za oknem Budzi mnie poranek – to słońce...
Żabson & Young Igi - "Relax" Relax, calm down - weź się nie spinaj młoda Pełna ziomali loża, jeszcze godzina młoda Twoja bestie, schodzi w dół na schodach Ja patrzę z narożnika, jakbym kogoś trenował Relax, calm down - weź się...
Lanek - "Powiemy Ci To W Twarz" Ej, dobijam do linii brzegu, krzywa od łamania jest reguł Podobno mi to nie wyjdzie, to nieistotny jest szczegół Najgorsze czasy do bycia najlepszym, kiedy czekają na błąd A sukces boli najsłabszych,...
ReTo - "UA" Byłaś piękna, lecz szkoda, że tak krótko Jak widzę dzisiaj zdjęcia, to mi nawet nie jest smutno Gubiły jak bermudzki trójkąt jeszcze parę lat temu Dzisiaj wyjebane, trudno Jak skaleczysz się, to...