"Intro (Nemezis)" tekst piosenki

"Intro (Nemezis)"

Gdzieś pomiędzy ulicami, prawdą a bogiem
Się oceniamy tak jak w szkole podstawowej
Mamy się za nic - nowożytna walka o ogień
O drogie zabawki, posadki i złoty stołek
Tu gdzie niejeden Twój ziomek to zwykły taboret
Nie znajdziesz w nim oparcia za grosz- zwykły pionek
Jak w grze planszowej, różni się tylko stawka
Może zaboleć, choć nie podrzyna ci gardła nikt
K.O.B Nemezis- wiem dokąd iść, nie od dziś
A moje grzechy to nie Twój biz
Pilnuj swego nosa by nie urósł zbytnio Ci
Będziesz wyć jak wilk, i tak nie usłyszy nikt y
Dzieciaki rozmieniają to na drobne
Ty pytasz po chuj jaki ja chcę do nich dotrzeć
Nawet wtedy gdy choć jeden coś z tego wyciągnie
Będę wiedział, że zrobiłem mądrze
No i dobrze, choć się nie mam za wyrocznię
Każdemu przyjdzie wydrośleć
Celuj w dychę a nie strzelaj na oślep
Choć nie będę Ci mówić, że to proste bo, bo
Byłoby prościej robić inne rzeczy
Ale te małe sukcesy pozwalają mi się cieszyć
To "Nemezis" dla starszych i młodszych
W świecie niesprawiedliwości i brudnej forsy


Writer(s): Rokosz Mariusz, Zbronski Szymon Kacper
You May Also Like
Borixon - "Sashimi" Nie nakładaj więcej niż zjesz Hajs szeleści jak kresz Drapie ludzi jak scretch I farbuje jak krew Wiecznie głodny jak pies Głaskasz go jak sierść Błyska się jak flash Dużo, dużo za dużo już wiesz Nie...
Oki - "Mam W Nich" Wyjebane mam w nich, o Wyjebane mam w nich, o O do K do I Wyjebane mam w nich, wyjebane mam w plik Wyjebane mam, ryje banię to wylewanie prawdy mi Każdy czegoś się łapie i musi to dotknąć Chyba, że...
Kafar Dix37, Miodu & Paluch - "Za Tych Co Nie Mogą" Za tych chłopaków po niesprawiedliwych wyrokach Za ich dziewczyny co nie zostawiły w kłopotach Za te rodziny co musiały to dźwigać same Pije Pije Pije Za tych za starych, żeby nie żałować miłość Za...
Gruby Mielzky - "Dla Podwórek" To zawsze było dla podwórek, dla maniurek I kolegów, co za murem, łapy w górę Jak tankujesz z nami półę, ściągaj chmurę Typy chórem, ja skuję się w chuj To zawsze było dla podwórek, dla maniurek I...
Hodak - "Nie Mam Czasu" Chłopak znikąd ale słychać go ze wszystkich stron Żyję chwilą, nie za modą, wole iść pod prąd Dziewięćdziesiąt kilo, wbijam się na bit jak czołg Chłopaki wożą kilo po to żeby mieć ten sos Ona chce...