"Sygnatura (Outro)" tekst piosenki
"Sygnatura (Outro)"
Dziękuję bliskim za pomoc, dobre słowo, za to, że są ze mną
Dzięki wam wszystkim, bo przeżyliśmy razem nie jedno
Od lat mam pewność, dobrze mi z muzyką, którą robię
Choć nie raz szarga jebana nerwami i moim zdrowiem
Widzę, jak leszcze dokonują zbrodni na hip hopie
Lecz mimo ich wypocin, granie stale spędza z powiek sen mi
I ponoć nie mam treści, kurwy
W żaden was rapowy stereotyp Kobik się nie zmieści
Każdy numer o czymś jest, możesz poznać mnie
Jeśli słuchasz, jeśli chcesz, jeśli czaisz, daję pięć
Nawet jak nie dotrę wszędzie, gdzie chcę, dotrę gdzieś
I wierzę w to, co robię, wierzę, że ty wierzysz też
KOB, trzy litery, co prowadzą mnie od dziecka
Normalny chłopak z Bohaterów Getta
Mam w sercu underground i wielki potencjał
Choć sam wychowany na 32 metrach
- AZLyrics
- K
- Kobik Lyrics
album:
"Sygnatura" (2017)
You May Also Like
grimmy - "Podły" Jak już zawładniesz mną na niby
Ja mam z tyłu broń (z tyłu broń, yea)
Myślisz że to jest takie proste skarbie, niee
Myślisz że to jest takie proste
Jak już zawładniesz mną na niby
Ja mam z tyłu broń...
Filipek & Zeus - "Żyć Aż Do Bólu" Nagrałem sobie kilkanaście płyt, bo dobijała mnie proza i hardkor
Jak dzisiaj słucham i dopalam peta, każda jest słaba, poza ostatnią
Samokrytyka, samo dotyka, jeżeli masz w życiu więcej ambicji
Nie...
Major SPZ - "Dip" Niewyraźnie jak przez pleksę widzę świat
Jakby ktoś zgasił po złości wszystkie światła
Idę po omacku, ręką szukam ścian
Znowu dopadła mnie pierdolona jaskra
Joł, joł, joł, joł
Odpalam bit, wchodzę...
Kukon - "Kocham Cię" Kosztujesz trochę więcej niż kokaina
Po co kłamiesz? Dobrze wiesz, jak jest
Mogę cię nie kochać, ale zrobię cię jak chcesz
I pewnie każdy chłopak wygląda lepiej ode mnie
I pewnie wziąłby cię na...