Текст пісні "Ой, Із-За Гір"
Kozak System & Тарас Чубай Lyrics
"Ой, Із-За Гір"
Ой, із-за гір, із-за гір (е-е-е)
Вилітав сокіл (е-е-е)
А й з-за хутора (о-о-о)
Вилітало й два
Ой, із-за хутора
Вилітало й два
Один одного
Братом називав
Ой ти ж, брат-сокіл (е-е-е)
Високо й літав (о-о-о)
Високо й літав (о-о-о)
Чого ж ти там видав?
Ой, видав вже ж я
Зеленеє й жито
А в тому й житі
Козака вбито-о-о
Ой, вбито ж його (ой, вбито ж його)
Не теперечки (не теперечки)
Проросло й жито (проросло)
Із реберечки
- AZLyrics
- K
- Kozak System Lyrics
album:
"Пісні Самонаведення" (2014)
You May Also Like
TESLENKO - "Я Розбиваюся" Такі самотні зараз я і ти
Я пам'ятаю, як зустрілись ми
Мені так болісно прощати
Прошу востаннє обійняти
Вади, вади я всі твої знаю!
Зради, зради тобі пробачаю!
Розбиваєш занедбані храми моєї душі...
Gelya Zozulya (Геля Зозуля) - "Гроза" Та я не плачу, це не моя сльоза!
Я - не дощ, я - гроза!
Наступного разу зустрінемось
Коли місяць буде уповні
Я вже мертва всередині
Поки жива ще ззовні
Моя кров - блакитна
З вином розмішана
Усі...
MBreeze - "Доні" Доню, ти спи, спи солодко
Скажеш потім, як у своїм сні
Бачила дім, там як завжди рідні були всі
А за вікном грім втече і знов розквітне вся
Наша земля
Тату, тату, мені страшно!
Почалась війна?......
KALUSH - "Калуські Вечорниці" Я прибуду з митой головою
Щоб до твого серця була мені воля
Але, що ти в біса за коханець
Якщо не запросиш на повільний танець
Так мило била ляпаса, з живота метелик
Вилітаючи крилами, мов мене...