"Szampan Czy Chivas" tekst piosenki
"Szampan Czy Chivas"
(feat. Beteo)
[Kronkel Dom:]
Dzisiaj zapijam smutki, więc pamiętaj mała, nie wrócę przed świtem
Pierwszy łyk idzie z butli, ziom
Żyjemy raz, wyjebane czy weekend
Dawaj, dawaj lej, lej lej, lej, lej
Czy to szampan czy Chivas
Barman dawaj lej, lej lej, lej, lej
Dziś żyję loco la vida
Odpalę znowu blanta z rana, ziom, bo mogę
Czemu noszę Dolce & Gabanna, ziom, bo mogę
Znowu głowę mam, że zawiść czeka mnie za każdym rogiem
Jedna garstka ludzi, za których zawsze bym poszedł w ogień
Zawsze świeży i pachnący, cztery doby poza domem
Znowu Uber jedzie po mnie, ale drogim samochodem
Miała wpaść do mnie, ale pomyliła drogę
I zrobiła to za blokiem
Buty, bluza - wszystko designer
Szklanka czwarta, barman lej, lej, lej
Chyba tu zostaję do rana
Dzisiaj zapijam smutki, więc pamiętaj mała, nie wrócę przed świtem
Pierwszy łyk idzie z butli, ziom
Żyjemy raz, wyjebane czy weekend
Dawaj, dawaj lej, lej lej, lej, lej
Czy to szampan czy Chivas
Barman dawaj lej, lej lej, lej, lej
Dziś żyję loco la vida
[Beteo:]
Czemu noszę Dolce & Gabanna, ziom, bo mogę
Czemu noszę Prada, mam od diabła zapomogę
[Kronkel Dom:]
Dzisiaj zapijam smutki, więc pamiętaj mała, nie wrócę przed świtem
Pierwszy łyk idzie z butli, ziom
Żyjemy raz, wyjebane czy weekend
Dawaj, dawaj lej, lej lej, lej, lej
Czy to szampan czy Chivas
Barman dawaj lej, lej lej, lej, lej
Dziś żyję loco la vida
- AZLyrics
- K
- Kronkel Dom Lyrics
album:
"Guten Tag" (2023)
You May Also Like
Kukon & Magiera - "Manekin" Stoję na balkonie tam gdzie zawsze palę jazz
Zajebany ofertami za naprawdę spory cash
Napisała little pony że jak wpadnie to mnie zje
Ale nie chcę widzieć suk, dopóki nie leje deszcz
Uciekałem głową...
Bibič - "Cargo" Syru baby, pow, pow
Eta baba
Grr, grr, grr
Stadion dziesięciolecia i ja jako dzieciak już chciałem robić tam deal (Yeah)
Dziś czterysta koła dla ojca za Benza, bo to dla mnie jest drip
(Drip)
Ty się...
olszakumpel - "chillrocket" (Ej, ej, ej)
E, Olsza to marka, chillwagon to arka
Chillwagon, chillwagon, chillwagon, chillwagon
Na tej jebanej planecie, już dawno jestem na siłę
Na chillowej rakiecie chcę przelecieć chociaż...
Diho & Pieruun - "No To Cyk" Nej
No to cyk
Nej
Pieruun!
No to cyk (nej)
(Coo?)
Kiedy otwiera się butla
No to cyk
Jeszcze noc nie jest późna
No to cyk
Przecież po to jest kapusta
No to cyk
Pani da buty i kurtka (a jak)
Siema...
ReTo - "Cytrynowe Niebo" Ty lepiej mnie nie pytaj
Jak nie wiesz czy chcesz wiedzieć
Czasami lepiej jest nie wnikać troszcząc się o siebie
Wskazówka odlicza sekundy nigdy nie przestaje
Dlatego nie patrzę na tarczę, noszę jako...