"Nienawidzą Mnie" tekst piosenki
Kubańczyk & Tribbs Lyrics
"Nienawidzą Mnie"
Najpierw nienawidzą mnie, no a potem znów kochają
Przez życie trzeba iść, tylko z wyjebaną fają
Przy sobie gruby cash, narzekają, nic nie mają
Chciałbyś tak samo mieć, no to musisz się czymś zająć
Bo hajs jest tutaj jak zając, bardzo szybko ucieknie
Nazywa się inflacja i wpierdala gotóweczkę
Kubańczyk to investments, Kubańczyk entertainment
Czekaj suko aż to jebnie, będę wszędzie
W paryskim Luwrze to powieszą moje zdjęcie
A private jeta zaparkuję na Okęcie
Znów jakiś przegryw pruje dalej się na fejsie
A potem po koncercie "Mordziu, można zdjęcie?"
U wielu raperów słyszałem melodie już swoje
Które tu wcześniej wrzucałem na instastories
Mówi się "instastory", ale ja jestem Bogiem, uświadom to sobie
Najpierw nienawidzą mnie, no a potem znów kochają
Przez życie trzeba iść, tylko z wyjebaną fają
Przy sobie gruby cash, narzekają, nic nie mają
Chciałbyś tak samo mieć, no to musisz się czymś zająć
Najpierw nienawidzą mnie, no a potem znów kochają
Przez życie trzeba iść, tylko z wyjebaną fają
Przy sobie gruby cash, narzekają, nic nie mają
Chciałbyś tak samo mieć, no to musisz się czymś zająć
Czym tu się przejmować, błazny wylewają swoje żale wciąż na forach
Desperaci myślą, że zabolą mnie ich słowa
Wyświetlenia, hajs na koncie liczę już w milionach (he, ale przecież nie umiem rapować, haha)
Polska nie gotowa
Wyszedłem z depresji, no i odstawiłem towar
Melodyjne hity jeszcze będą tak na zmianę
Ja plus byku ten rok to się równa (cenzura)
Najpierw nienawidzą mnie, no a potem znów kochają
Przez życie trzeba iść, tylko z wyjebaną fają
Przy sobie gruby cash, narzekają, nic nie mają
Chciałbyś tak samo mieć, no to musisz się czymś zająć
Najpierw nienawidzą mnie, no a potem znów kochają
Przez życie trzeba iść, tylko z wyjebaną fają
Przy sobie gruby cash, narzekają, nic nie mają
Chciałbyś tak samo mieć, no to musisz się czymś zająć
- AZLyrics
- K
- Kubanczyk Lyrics
album:
"W Zeszłym Roku" (2023)
You May Also Like
Kronkel Dom - "Guten Tag" Wywiad na numerze, chciałbym się przedstawić
Siema - mam na imię Dominik
Co mogę wam powiedzieć, co lepiej nie
Musiałem chwilę rozkminić
Zamieniłem wagę cyfrową na majka
Ale z tego nadal coś kapie...
Roxie Węgiel - "Gen Z" Nie, nie mam fobii
Praca, ja i konik
Wytykają każdy błąd
Mnie już to nie boli
Nowy rozdział piszę sama
Przestań wróżyć z dłoni
Dlatego nie śpię, nie śpię, nie śpię
Ciągle muszę tworzyć
W mojej...
Opał & RunForEast - "Wybieg Dla Duchów" Za nic nie bójmy duchów się
Duchów się, duchów się
Za nic nie bójmy duchów się
Duchów się, duchów się
Budzi mnie letarg jak kawa bez mleka, wieczorem popijam Relanium ciszą
Znoszę emocje, a potem...
SB Maffija - "Czerwone Słońce" Czerwone słońce na horyzoncie symbolizuje mi, że będzie dobrze
Długo płynęliśmy w sztormie, chcemy nareszcie zawitać w porcie
Oczekiwania ogromne, dzisiaj morze wyjątkowe spokojne
Mamo już wracam za...
WHITE WIDOW - "SPEED RACING" Po mordzie widać jestem zmadowany
No i tańczę kankana na twojej posesji
Ten twój blok cały, kurwa spakowany
Będą pisać pakty o nieagresji
Lubię damy, coco w kancelarii
Lubię wasze mamy, i nie lubię...