"Nie Ma Miejsca Jak Dom" tekst piosenki

"Nie Ma Miejsca Jak Dom"

Byłem parę razy w Francji, byłem parę razy w Azji
Pani z tribalem nad tyłkiem, mnie obsługuje na stacji
Nie oznacza na relacji, kiedy robi ze mną selfie
Bo wyglądamy inaczej, znaczy jestem nietutejszy
I gdy wracasz z pracy z Danii, na urlop do twych ziomali
I walicie 3/4 na osiedlu dajecie w palnik
I poznałeś fajną dupę, co pochodzi z Skandynawii
I zarabiasz fajną flotę, lecz nie ma miejsca jak dom

Bo nie ma miejsca jak dom
Chociaż są miasta jak Paryż i mają lepszy widok
I można legalnie palić, to chętnie wracasz na blok
Bo tutaj masz swych ziomali i tu się najlepiej bawisz
Aż chce się wracać co?
Bo nie ma miejsca jak dom
Chociaż są miasta jak Paryż i mają lepszy widok
I można legalnie palić, to chętnie wracasz na blok
Bo tutaj masz swych ziomali i tu się najlepiej bawisz
Aż chce się wracać co?

Kuzyn po rodeo street, tego co obchodzi Halloween
I ja taki z Biłgoraja typ, pełne tak jak Las Vegas pokus
Ona daje soku mi, a ja tracę przytomność i portfel w mig, ups
Tyle szczęścia, że nie nerkę, biegam jak dziecko we mgle
Jak odwiedzam nowe miejsce, ale zawsze chętnie
Też wrócę na osiedle, jeśli będzie to możliwe
Albo będzie to konieczne, refren

Bo nie ma miejsca jak dom
Chociaż są miasta jak Paryż i mają lepszy widok
I można legalnie palić, to chętnie wracasz na blok
Bo tutaj masz swych ziomali i tu się najlepiej bawisz
Aż chce się wracać co?
Bo nie ma miejsca jak dom
Chociaż są miasta jak Paryż i mają lepszy widok
I można legalnie palić, to chętnie wracasz na blok
Bo tutaj masz swych ziomali i tu się najlepiej bawisz
Aż chce się wracać co?


You May Also Like
Jan-Rapowanie - "anioły" Znów podjeżdżam sprawdzić, czy się u Ciebie świeci A to zbieg okoliczności, dobry duch Jeśli czegoś się obawiasz, czegokolwiek się boisz Patrzę, reaguję, nic ci nie grozi Będę drogowskazem, kiedy...
Oki - "I To Jest Fakt" Daj głośniej Trzy, trzy dychy na karku i nie mówię tu o wieku (fakt) Drugie tyle mam w zegarku, i nie szukam leku Cyferblat pokazuje mi 47 sekund Zostało mi mało czasu (fakt), du-dużo czasu minę-...
Szczyl & Pezet - "Fenomenalny" Mordo, to trzeba czuć To musi być to coś, wiesz, to... Musisz być wyjątkowy Musisz, musisz być fenomenalny! Jestem fenomenalny Fenomenalnie niepoukładany Fenomenalnie fenomenalny Nic mi nie wychodzi...
Avi & Louis Villain - "Fangor" Lecę umówiony na wpół do Światła już migają na żółto Zastawiony stół do syta No to cyk, zdrówko, witam Leci szot, drugi, trzeci Leci klaps, nie ma nic przeciw Chyba dzwonią po psy sąsiedzi Jak tu...
Szpaku - "Hinata" To Ciebie chce łapać za rękę nad morzem Żaden tam ze mnie romantyk Byłaś tu wtedy jak nie miałem nic Dzisiaj wycieczki nam patrzysz Jak Ci wtedy płonął dom Duży ból Ci zabrał ją (mama, mama) Jak...