"zielone smoothie" tekst piosenki

"zielone smoothie"

Piszę smutne teksty pod rozmazane lupy
I musiałbym się rozpruć, aby z siebie wyrzucić
No bo tak szybko leci czas, wokół nas tańczą minuty
Godzina traci wartość, pije zielone smoothie
Wszędzie leżą tabletki, aby poczuć się lepszym
Chcą wcisnąć mi pieniądze, chcą dosypać do Pepsi coś

Biały sufit i my pod nim znowu szukamy nadziei
Wszystko mogę kupić, czemu nie mogę nic zmienić
Opiatowe pocałunki, honorowe pojedynki
Sale wypełnione sprzętem, salwy strzelają w powietrze
Damy wymachują chusty chcą by docenić ich wnętrze
Leżę upalony skrętem, znowu powietrze jest gęste
W mojej głowie rodzi problem się i dlatego

Piszę smutne teksty pod rozmazane lupy
I musiałbym się rozpruć, aby z siebie wyrzucić
No bo tak szybko leci czas, wokół nas tańczą minuty
Godzina traci wartość, pije zielone smoothie
Wszędzie leżą tabletki, aby poczuć się lepszym
Chcą wcisnąć mi pieniądze, chcą dosypać do Pepsi coś

Czułem się bardziej bezpieczniej jak nie było tak bezpiecznie
Wszyscy w sieci nagle chcą mi skomentować zdjęcie
Wszyscy w sieci nagle chcą ocenić to kim jestem
Nie pisałem się na takie gierki, muszę zmienić przestrzeń
Znowu sam, kręcę się nad wodą jak London
Miałem piękny dom z basenem
Miałem wszystko pod kontrolą
Duży ogród, a w nim sad, a w salonie cozy vibe
Miękkie sofy, miękki dotyk, który leczy każdą z ran
Dziś tego nie ma, poszło się jebać
Dziś tego nie ma, poszło się jebać
Dlatego

Piszę smutne teksty pod rozmazane lupy
I musiałbym się rozpruć, aby z siebie wyrzucić
No bo tak szybko leci czas, wokół nas tańczą minuty
Godzina traci wartość, pije zielone smoothie
Wszędzie leżą tabletki, aby poczuć się lepszym
Chcą wcisnąć mi pieniądze, chcą dosypać do Pepsi coś


You May Also Like
chillwagon - "jumper" Mam duże zyski, ty masz duże ego W mojej szklance whisky starsze od Qry'ego Palę jointy grubsze od twojej suki Za cztery klocki zakładam buty i jadę Zakładam buty i jadę, zakładam buty i jadę...
ReTo - "Bossman" Hej żeglujże żeglarzu, całą nockę po morzu Hej żeglujże całą nockę po morzu Jakże ja mam żeglować, gdy na świecie ciemna noc Żeglarzu hej, żeglarzu hej Hej żeglujże żeglarzu, całą nockę po morzu Hej...
Guzior - "MikMik" Tylko te piski i piski, i szyszki do fifki, i mik mik, jak znikłem Tylko te piski i piski, i szyszki do fifki, i mik mik, jak znikłem Tylko te piski i piski, i szyszki do fifki, i mik mik, jak...
Żabson - "OBOK" Daj se muzici Vladimira Cauchemara Kiedy jesteś obok mnie, a ja jestem obok ciebie Wszystko zdaje proste się, chociaż wcale takie nie jest Kiedy jesteś obok mnie nawet strach wygląda jak złudzenie...
Avi & Louis Villain - "VENI" Nie jestem z tych co by dali za wygraną Szansę łatwo przespać, dlatego wstaję rano i Wiem, że dojdę tam gdzie chciałem pomału Mnie nie interesuje siano, mnie interesuje laur i Trenowałem gdy Wy...