"Tylko Tańczę" tekst piosenki
"Tylko Tańczę"
W przedpokoju kwitnie bez, a za oknem śnieg
Na kanapie siedzi cień, chyba dobrze jest
Raz, dwa, trzy, ty wypadasz z gry
Cztery, pięć, zapominam się
Znowu walczę sobie tak jak lew, by siebie mieć (By siebie mieć)
Ja tylko tutaj tańczę
Nie zostaję tu na zawsze
Dobrze bawię się
Póki robię to, co chcę
Nikogo nie udaję
Wiem, że tak mi już zostanie
Dobrze bawię się
Póki robię to, co chcę
(Robię to, co chcę)
Na podwórku słychać głos, to znajomy ktoś
Nie otworzę tamtych drzwi, choćby nie wiem co
Raz, dwa, trzy, ty wypadasz z gry
Cztery, pięć, zapominam się
Znowu walczę sobie tak jak lew, by siebie mieć
(By siebie mieć)
Ja tylko tutaj tańczę
Nie zostaję tu na zawsze
Dobrze bawię się
Póki robię to, co chcę
Nikogo nie udaję
Wiem, że tak mi już zostanie
Dobrze bawię się
Póki robię to, co chcę
Ja tylko sobie tańczę (Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh)
Nie zostaję tu na zawsze (Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh)
Dopóki robię to, co chcę, e
Ja dobrze bawię się, o-o
Bez ciebie bawię się (Okej)
Ja tylko tutaj tańczę
Nie zostaję tu na zawsze
Dobrze bawię się
Póki robię to, co chcę
Nikogo nie udaję
Wiem, że tak mi już zostanie
Dobrze bawię się
Póki robię to, co chcę
Ja tylko tutaj tańczę
Nie zostaję tu na zawsze
Dobrze bawię się
Póki robię to, co chcę
Writer(s): Patryk Krzysztof Kumor, Wojtaszek Dominic Buczkowski, Malgorzata Uscilowska
- AZLyrics
- L
- Lanberry Lyrics
album:
"Co Gryzie Panią L?" (2020)
You May Also Like
Smolasty - "Uzależniony" Daj nabrać mi powietrza
Ye-i
W głowie mam te sprawy, które chcą zepsuć mój wszechświat
Ambicje mi nie dają nigdy przestać
Wszystkie oczy na mnie, szkoda, że już po efektach
Ja ciągle jestem ten sam...
sanah - "Pożal Się Boże" Morze szkarłatne
Zorze polarne
Omijam siebie
Idę do ciebie
Żagle szkarłatne
Głębiny pragnień
Serce me płacze dziś, że
Pożal się Boże
Pożal się Boże
Pożal się Boże
Pożal się Boże
Głosie bezradny...
Margaret & Kukon - "No Future" Mama wolałaby w róż i w dur i luz
A mnie ciągnie do rapu w chuj - cóż
Może to nie pasuje już, mówią za późno na bunt
Ja w ringu kolejna z rund
U mnie w kraju ciągle pół na pół
Na południu bez Meksyku...
Tymek, Kuba Karaś & Urbanski - "Oczko W Głowie" Nocą wchodzę na dach
Zaimponować światu
Strachy gonią w snach
Jakoś przeżyję lato
Piszę historię do gwiazd
Imiona zdobią ten padół
Bloki szare jak rap
Pomiędzy czarno i biało
Nocą wchodzę na dach...
PAWBEATS - "Euforia" Niebo zaczyna się zlewać z ziemią w jeden kształt
Serotonina zapędza mnie bezwiednie w szał
Chcę to zatrzymać i nie chcę, nawet nie wiem jak
Euforia Potrzebuję cię jak... (wdech), bez tego stałbym...