Текст пісні "Я Сподіваюсь"
"Я Сподіваюсь"
Невже, ми всі померли за ідею?
Нас розіп'яв фальшивий романтизм
Байки про світло у кінці тунелю
Звучать як втомленний, гучний девіз
Я сподіваюсь всі усіх розчарували
І одиноко грузнуть в молитвах
Аж ні, не гайте час на сподівання
Ласкаво просимо у Пекло
Це для нас
Я сподіваюсь всі усіх розчарували
І одиноко грузнуть в молитвах
Аж ні, не гайте час на сподівання
Ласкаво просимо у Пекло
Це для нас
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Я вже не плачу
Й не сміюсь
Лише ненавиджу
І злюсь
Я так боюсь
Дзівінкої порожнечі
Що спалить все живе в мені
Візьме в заручники брехні
Затопче в вічність
Затопче в вічність
Я сподіваюсь всі усіх розчарували
І одиноко грузнуть в молитвах
Аж ні, не гайте час на сподівання
Ласкаво просимо у Пекло
Це для нас
Я сподіваюсь всі усіх розчарували
І одиноко грузнуть в молитвах
Аж ні, не гайте час на сподівання
Ласкаво просимо у Пекло
Це для нас
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Writer(s): Бєлоусова Людмила, Ткачук Ілля
- AZLyrics
- L
- Lely45 Lyrics
You May Also Like
POSITIFF - "Спалахи" Ти пам'ятаєш, як
Були щасливі?
Раділи сонцю так
І теплій зливі
Вже потьмяніли фарби
На світлині
То напевно марні
Поцілунки та обійми
Прошу я don't call me
Додаємо в бренді колу ми
І з випадковими...
INSTASAMKA & Lolita (Лолита) - "На Титанике" Нет, не надо слов, не надо паники
Это мой последний день на Титанике В моей голове бренды
Со мной Лолита на Fendi
На фите две легенды
В этом клипе за деньги
Моя яхта не Титаник
Мой муж богатый, как...
Golubenko - "Не Відпускай" Кри-чати ім'я твоє
Чу-ю: десь воно є
Не відпускай мене
Твій погляд мене лікує
Ба-чити неземне
В сер-ці щось спалахне
Не відпускай мене
Твій погляд мене лікує
За-буваю всі старі контакти
За-лишаю...
Parfeniuk - "Провела Екскурсію 2.0" А ти в моєму серці провела екскурсію
Сама навіть не в курсі: мене ніяк не відпустить
В моїм серці чутно стукіт — ти можеш його послухать
З головою по самі вуха, любов гірше, ніж макруха
А ти в моєму...
Dora (Дора) - "Пошлю Его На..." Да, я знаю беда не приходит одна
А как тень ходит след во след
Только если слова – это просто вода
То глаза всё равно ответ
Время тянется или я спешу
Но когда-нибудь я решусь
Пошлю его на небо за...