Текст пісні "Одна"
"Одна"
Я сьогодні бачив добрий сон
В нім забули люди слово горе
І любов велика ніби море
Ніби хвилею накрила всіх теплом
Я прокинувся і вже не спав
Гілки місяць за вікном хитали
Я чекав ти встанеш на світанні
Я хотів сказати все про що мовчав
Що у небі зірок як у морі краплин
А ти єдина кого я любив
Ти на весь світ одна, одна, одна
Мене рятуєш знов і знов і знов
Ти моя сила, ти мої крила
Серед усіх людей одна, одна
Мене рятуєш від тяжких оков
Хто я без тебе? Земля без неба
Я так довго мріяв, так хотів
Щоб ми були як ріка і берег
Щоб ми були як ключі і двері
Щоб на двох ділити ночі і всі дні
А у небі зірок як у морі краплин
А ти єдина кого я любив
Ти на весь світ одна, одна, одна
Мене рятуєш знов і знов і знов
Ти моя сила. Ти мої крила
Серед усіх людей одна, одна
Мене рятуєш від тяжких оков
Хто я без тебе? Земля без неба
Ти на весь світ одна, одна, одна
Мене рятуєш знов і знов і знов
Ти мої крила. Ти моя сила
Ти на весь світ одна, одна, одна
Мене рятуєш знов і знов і знов
Ти моя сила. Ти мої крила
Серед усіх людей одна, одна
Мене рятуєш від тяжких оков
Хто я без тебе? Земля без неба
Я сьогодні бачив добрий сон
В нім забули люди слово горе
- AZLyrics
- M
- Maksym Borodin (Максим Бородін) Lyrics
album:
"Якби Не Ти" (2025)
You May Also Like
MamaRika - "КОЛИШНЯ" Слова чужі як листопад
Жовтіють і зникають взимку
Там за вікном десятки чужих порад
А ми спостерігаєм як росте людинка
Слова чужі як казино
То підігріють то потім зроблять бідним
Ми дякуєм, але нам...
Wellboy - "Чорний Автомат" Алло
Ти дуже дістаєш
Давно хотів сказать тобі
Шо ти мене псуєш
Алло
Не бійся випускать
Зі своїх рук птахів
Які ненавчені літать
А я придбаю собі чорний автомат
Бо я слабкий, завжди не перетягував...
SKYLERR - "Закохалася" (Маленька закохалася
Та сталось як гадалося
Її серце розбито вщент)
Маленька закохалася
Та сталось як гадалося
Її серце розбито вщент
Стоїть самотня під дощем
Чи то в її очах сльоза
Чи то дощами...
YAKTAK & NICHKA - "Тихо Плакала" А вона тихо під цю пісню плакала
Сльози з очей на пальто її капали
Наче мантру говорила собі:
"Серце серце, не боли, не боли"
А вона тихо під цю пісню плакала
Сльози з очей на пальто її капали
Наче...
Chico & Qatoshi - "Тайною" Хто тебе каніфолить вже не важно
Розквітають квіти, а між нами все пропало
Подивись я п'яний з пациками під гітару
Заспіваю пісню та розлию біль в стакани
Кохання помирає завжди так геометрично
Ми...