"Na Jedną Kartę" tekst piosenki

"Na Jedną Kartę"
(feat. Quebonafide)

[Malik Montana:]
Modlę się do Boga, proszę chroń
Ja być chcę dla swoich bliskich wsparciem
Dzwoni brat z aresztu piąty rok
Stawia wszystko na jedną kartę
Modlę się do Boga, proszę chroń
Ja być chcę dla swoich bliskich wsparciem
Dzwoni brat z aresztu piąty rok
Stawia wszystko na jedną kartę

Presja, ale się nie łamiesz, bo tak wychowany
Nie miałem bogatych rodziców, kłody pod nogami
Prosto z odrapanych bloków, to syn emigranta
Pamiętam jak się zrzucaliśmy, żeby mieć na blanta
Matka płakała, rozbijane talerze na ścianach
Pijany tata wracał z kasyna i robił raban
Kiedyś był dramat, ale sprawiłem, że przyszła zmiana
Teraz z muzyki złota i platyny mamy w ramach
Mieszkanie na Bielanach, dziś powiedziałbym rudera
Wtedy dziękowałem Bogu, że mamy gdzie mieszkać
Co nauczyło mnie łamania chleba z kimś, kto nie ma
Więc zanim mnie ocenisz, chciałbym żebyś wiedział

Modlę się do Boga, proszę chroń
Ja być chcę dla swoich bliskich wsparciem
Dzwoni brat z aresztu piąty rok
Stawia wszystko na jedną kartę
Modlę się do Boga, proszę chroń
Ja być chcę dla swoich bliskich wsparciem
Dzwoni brat z aresztu piąty rok
Stawia wszystko na jedną kartę

[Quebonafide:]
Basen, no i gazowany napój
Liczarki na kasę, jestem maszynką do rapu
Nie produktem popu, nie miałem na papu
Jak tak patrzę z boku, cofam się do czasu
Gdy dawali dwieście koła za wydanie płyty
Miałem dwa złote w kieszeni, stówę długu przy tym
Takie sumy wtedy wyjebałyby z orbity
Teraz grube ryby kręcą się jak satelity, a ty, ty, ty
Co byś zrobił na mym miejscu
Na kasie to spałem, jak siedziałem nockę w Carrefour
Ona nie ma nic na sobie tylko krople perfum
Biorę ją na Hotel Mercure, tak jak Piotrek Pękul
To jest wojna, pojedynek, starcie
W oczach mam dwa X, chcę dla bliskich być oparciem
W oczach mam dwa X, ale z nikim już nie walczę
Jak Ci będzie smutno, to jest chustka na otarcie

[Malik Montana:]
Modlę się do Boga, proszę chroń
Ja być chcę dla swoich bliskich wsparciem
Dzwoni brat z aresztu piąty rok
Stawia wszystko na jedną kartę
Modlę się do Boga, proszę chroń
Ja być chcę dla swoich bliskich wsparciem
Dzwoni brat z aresztu piąty rok
Stawia wszystko na jedną kartę


You May Also Like
Otsochodzi - "WWA Melanż" Piję piątą Coronę, ona stoi przy stole I się pyta mnie: "Czyj to jest balet?" Ale nie pogadamy kotek, obok jest mój kotek No i w domu będę miał przejebane Nie odbieraj mnie źle, ja nie jestem chamem...
Gibbs - "(Po)Ciąg Dalszy Nastąpi" Moje serce to zło, Twoje serce problemy Czekam tylko na sąd, kiedy razem w końcu zginiemy Chciałem mieć w życiu tron, posadzić na nim Ciebie Kocham już tylko to, jak udajesz, że o tym nie wiesz Moje...
Sobel - "Kinol" Wysiadam z Ubera Jak Uber to Comfort Pijany jak bela, nie byłem u babci i nie był to kompot Powiadomienia, jedno po drugim, non stop, ej Głośno (ej), głośno Panie wołają o pomoc Duże oczy, zrzucam...
Mata - "JESTEM POJ384NY" Od małego mówią mi, że jestem pojebany Robię pojebany kwit, po dwie bańki od reklamy Zwiedzam z kolegami banki od Szwajcarii po Kajmany Te dupki to nasze fanki (yeah) Czwarta rano, CBŚ dzwoni do...
Deemz - "I Took A Pill In Remiza" Ten towar jest za mocny, lepiej go nawet nie próbuj Okej, witamy serdecznie 23 września Imieniny Grażyny i Łukasza Dedykacja była za stówkę ale pozdrawiam Wszystkie łapy w górę! To na tej bibie, to...