Текст пісні "Скажене Дівчисько"
"Скажене Дівчисько"
Гори під ногами такі низькі
Коли ти до мене так близько
Із моїх очей летять іскри
Я твоє скажене дівчисько
Дівчисько... дівчисько...
Якби я не народилась у своєї мами
Хто би тоді влаштовував тобі мелодрами?
Якби ти не шукав мене ночами-ночами
То тоді б не закохався в мене до нестями!
До нестями - цей вогонь нас тяне
Політаєм над містами, на ранок розтанем
А хто не з нами, той не пізнає
Любові, що горить так довго - не згорає!
Гори під ногами такі низькі
Коли ти до мене так близько
Із моїх очей летять іскри
Я твоє скажене дівчисько
Дівчисько... дівчисько... дівчисько...
Дівчисько... дівчисько... дівчисько...
Хто там в мами хуліганка, хуліганка
Всім давала прочуханки, з ночі і до ранку
Не впускала у своє життя нікого
Роздавала гарбузи і цим замикала коло
Скільки таких навколо їли мене очима
Я всміхалась, але знизувала плечима
Стрілися випадково сяючими очима
Поруч ти, і на це є причина
Я твоє твоє, твоє твоє твоє
Твоє твоє твоє скажене дівчисько
Дівчисько
Я твоє твоє, твоє твоє твоє
Твоє твоє твоє скажене дівчисько
Дівчисько
Гори під ногами такі низькі
Коли ти до мене так близько
Із моїх очей летять іскри
Я твоє скажене дівчисько
Дівчисько... дівчисько... дівчисько...
Дівчисько... дівчисько...
Writer(s): Анастасія Кочетова, Іван Клименко, Олександр Шкуркін, Олена Савраненко
- AZLyrics
- M
- MamaRika Lyrics
You May Also Like
KHAYAT - "Темно" Темно, темно, наче вночі
Я тебе шукаю
Хочу розчинити страх
Що стигне на вустах
Холод холодно у скронях
Вже не втримати в долонях
Нездійснені сни
Ти їх залиш мені
Напевно, даремно
Ми тліли у вогні,...
Jamala - "ПОТАЙКИ" Потайки, потайки
Я собі ходила
Потайки, потайки
В серці берегла
Потайки, потайки
Все твоє каміння
Потайки, потайки
Те, що ти кидав в мене
Все на віру
Все за правду
Біль так сильно
Не упаду
Не...
DOROFEEVA - "у твоїй душі" Сльози часто краплі в море
Море що впадає в океан
Миті щастя, миті горя
Все собі забрав густий туман
Пошук віри, пошук сенсу
Звідки і куди веде цей шлях
Я принесла своє серце
У руках
У твоїй душі...
100lytsia (100лиця) - "Наодинці" Просто наодинці
Я виступаю по синці
Ти десь там у метро
Слухаєш моє музло
Наодинці
Знову падаю з ніг
Знову падає сніг
А я з гітарой на зупинці
Нао-наодинці о-о
Нао-наодинці є-е
Нао-наодинці о-о...