"Może Zaczniemy W Święta" tekst piosenki
"Może Zaczniemy W Święta"
Oby nikt nie czuł się sam
Dzisiaj życzcie mi
Świata bez wojen o nic
Chociaż przez te parę krótkich dni
Przez te parę krótkich chwil
W harmonii być przez tych parę krótkich dni
Przez tych parę krótkich dni
Wiem że możemy lepsi być
Może zaczniemy w święta
Mamy nakryty stół na dziś I w głębi wolne miejsca
Oooooooo
Niech pokój w nas zamieszka
Oooooooo
Może zaczniemy w święta
W jednym pokoju przy jednym stole dzisiaj wieczorem
Proszę w spokoju pogadaj ze mną nie telewizorem
Bo święta to więcej niż dobre jedzenie I śpiewanie kolęd
To jest tak piękne gdy w takim gronie dzielimy się dobrem
Oby nikt nie czuł się sam
Dzisiaj życzcie mi
Świata bez wojen o nic
Przez te parę krótkich chwil
Chociaż przez te parę krótkich dni
W harmonii być przez tych parę krótkich dni
Przez tych parę krótkich dni
Wiem że możemy lepsi być
Może zaczniemy w święta
Mamy nakryty stół na dziś I w głębi wolne miejsca
Oooooooo
Niech pokój w nas zamieszka
Oooooooo
Może zaczniemy w święta
Czyja to wina, może niczyja nie ma co wnikać
I nie zaczynaj nie chcę rozmawiać dziś o politykach
Każdy jest jakiś, ja jestem jakaś I jestem inna
Jesteśmy tu razem żeby być razem a nie się unikać
Wiem że możemy lepsi być
Może zaczniemy w święta
Mamy nakryty stół na dziś I w głębi wolne miejsca
Oooooooo
Niech pokój w nas zamieszka
Oooooooo
Może zaczniemy w święta
Writer(s): Bhavik Pattani, Piotr Kozieradzki, Malgorzata Jamrozy
- AZLyrics
- M
- Margaret Lyrics
You May Also Like
Pitizion - "PA' QUE ME QUIERAS" La piti...la pitizion
Brindo por esas noches con la luna rota
Esa que tu pegaste cuando te pegaste a mi boca
Cuando tu me miras asi, asi me dan ganas de mas
Y si no es mucho pedirte quédate una vida...
Żabson - "Hop" Wyprzedany klub, tak przez cały rok
Pojebany tłum, robię w niego skok
To z miłości do muzyki, ale to też money talk
Na koncercie nikt nie stoi mordo kiedy wchodzi drop
Wszyscy hop, hop, hop, hop,...
Roksana Węgiel - "Dobrze Jest, Jak Jest" Powiedz
Powiedz mi, że teraz będzie lżej
O tobie
O tobie nie wiem nic
Łatwo zgubić się
Tulę w dłoniach ten lęk
Mija czas, mija mnie
Choć reguły znam
To nie moja gra
Tyle słów, tyle szans
Tonę w...
Szczyl - "Banda" Blok tworzy legendy, tu legenda tego bloku
Banda twoich ziomków nie ma takiego polotu
Co masz na widoku? Wokół setka szarych bloków
Na osiedlu mamy pokój, śliwa zdarzy się na oku
Blok tworzy legendy,...
sanah & Vito Bambino - "Ale jazz!" Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone, będę fit
Szekspirowski sznyt, całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Codziennie narzekałam, gdzie ten happy end
Me vibrato chciało...