"Serce Baila (Tranquilo Mix)" tekst piosenki
"Serce Baila (Tranquilo Mix)"
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Wokół kolorowi ludzie i światła
Słońcem rozgrzani są jak południowa fauna
Atmosfera panuje tu fajna, wiem
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Atmosfera panuje tu fajna, wiem
Temperatura wysoka
A ta laska w lokach jest loca
A ta laska w lokach jest spoko
Blondyna znów ma słowotok
Blondyna w lokach jest ponad
Ktoś urodziny ma, sto lat
Wylałam ci drinka, sorry
No co ty, to nie amory
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Atmosfera panuje tu fajna, wiem
Ta muza baila na blokach
Ta muza daje mi kopa
Lubię gdy buja synkopa
Mam nowe bity, to poka
Słowa do bitu to pokarm
My chcemy do świtu tu zostać
Bujaj się ze mną do bitu, to rozkaz
Blondyna w lokach jest słodka
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Wokół kolorowi ludzie i światła
Słońcem rozgrzani są jak południowa fauna
Atmosfera panuje tu fajna, wiem
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Hulaj dusza, hulaj dusza, serce baila
Atmosfera panuje tu fajna, wiem
Writer(s): Wojciech Taranczuk, Grzegorz Demianczuk, Piotr Kozieradzki, Malgorzata Jamrozy
- AZLyrics
- M
- Margaret Lyrics
You May Also Like
Tymek & Big Scythe - "Język Ciała" Krążę na okrągło, jestem jak worek z forsą
Krążę na okrągło, jestem jak worek z forsą, a ja nie czuję już—
Krążę na okrągło, jestem jak worek z forsą
Oni czują samotność, a ja nie czuję już nic
Wow,...
Dawid Podsiadło - "Małomiasteczkowy" Małomiasteczkowa twarz, małomiasteczkowa głowa
Małomiasteczkowy styl, małomiasteczkowo kocham
Z małego miasta wielkie sny, atakują twoje ulice
Wyśniłem sobie ciebie, gdy śpiewałem głośno pod...
Lanberry - "Nie Ma Mnie" W głowie mam szum twoich słów
A w sercu uśpiony wulkan, uuh
Wystarczy, że powiesz "wróć"
A ja wrócę, bo wiem
I czuję, że to z tobą
Mogę zmieniać świat
I nie ma takich drugich nas
Mam ciebie na...
sanah & Vito Bambino - "Ale jazz!" Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone, będę fit
Szekspirowski sznyt, całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Codziennie narzekałam, gdzie ten happy end
Me vibrato chciało...
DZIARMA - "Czarny Bez" Byłam w piekle, nigdy tam nie wrócę (nigdy)
Ciepło ze mnie ucieka wraz z czarnym tuszem
Piję wodę, kiedy czuję suszę
Dymem się krztuszę, kiedy widzę Twoją duszę, oh
Nic Ci nie powiem, bo nie muszę...