"Unisono" tekst piosenki
Margaret & Astek Lyrics
"Unisono"
Yeah, może to obłęd
Yeah, może to obłęd jest
Jeszcze nie równolegle, ale wyczuwam banger
To dopiero początek, wiem
Zagrajmy Unisono, i
Nie chcę być dalej Mono - już nie
Moje słodkie melodie
Piszę teksty pod nie - o Tobie i o mnie
Białe, wino - na dzień, i noc
Ty serio jesteś na prawdę cute, imo
Palę, White Widow
Dziś z Tobą chcę popłynąć
Ty serio jesteś na prawdę cute (mój)
Zagraj ze mną Unisono, płacę każdą cenę
Chcę być z Tobą dzisiaj solo - a co potem? - nie wiem
Zagraj ze mną Unisono, nic to nie jest pewne
To co było jest historią - a co potem? - nie wiem
Nie lubię śpiewać - bo nie umiem
Poległem na emisji, jak Diesel
Ale dla Ciebie dziś się nauczę
Zawodzić Ciebie dziś nienawidzę, ay-ay
Chcę zagrać Unisono ale nie znam chwytów
Nasze myśli oswojone (yeah)
Nie znam chwytów
Ale wiem, że wszystkie dozwolone
Nie wiem jakie jest, młodzieżowe słowo roku (ah)
Ale przy Tobie to dostaję słowotoku (ah)
Ty to miód na sercu, nie chcę być solą w oku
Grajmy Unisono - nie chcę solo znowu (ah, yeah)
Odkąd Cię wtedy, zobaczyłem przed kamerą
Granie bez Ciebie jest beznadzieją (aha)
A to Ci powiem kiedy wrócę - to wersy, które się dobrze zestarzeją
Zagraj ze mną Unisono, płacę każdą cenę
Chcę być z Tobą dzisiaj solo - a co potem? - nie wiem
Zagraj ze mną Unisono, nic to nie jest pewne
To co było jest historią - a co potem? - nie wiem
Zagraj ze mną Unisono, płacę każdą cenę
Chcę być z Tobą dzisiaj solo - a co potem? - nie wiem
Zagraj ze mną Unisono, nic to nie jest pewne
To co było jest historią - a co potem? - nie wiem
Writer(s): Malgorzata Jamrozy, Piotr Kozieradzki, Adam Wisniewski, Jaroslaw Steciuk, Mikolaj Jedrzejewski
- AZLyrics
- M
- Margaret Lyrics
EP:
"URBANO FUTURO" (2023)
You May Also Like
HAŁASTRA - "Dzień Jak Każdy" Dzień jak każdy, słońce góruje gdzieś nad nami, czas poranny
Zbita piona ze wspólasem, czas nagli
Trasa dobrze znana, mkniemy chwile
Emocji dużo, zero rozmów, tak jak w niemym kinie
Zawsze patrzę...
SB Maffija - "LOS" Gdzie kolwiek poślę nas los (poślę nas los)
Wszyscy mamy jedna misję
Nie wrócę głodny na blok (głodny na blok)
Jebac, mała weź
Gdzie kolwiek poślę nas los
Ważne, że mam swych Bros, wszyscy mamy...
Trill Pem - "SQQURWIEL" Ey
Róbcie przejście kiedy wbija mocny skurwiel (wow wow)
Lepiej większe bo niejednemu łeb urwie (ey ey)
Róbcie przejście kiedy wbija mocny skurwiel (wow wow)
Lepiej większe bo niejednemu łeb (a a a...
Siles & Yung Czarny - "GŁOWĘ MAM PEŁNĄ" Ej, głowę mam pełną (głowę mam pełną)
Oni są tu (oni są tu), czyli oni są ze mną (oni są ze mną)
Kubek jest pełny (kubek jest pełny), jak nie to napełnią mi go
Głowę mam pełną pomysłów - wiem jak...
Hodak - "4 Marca" Kiedy się biorę do roboty wszystko inne traci podest
Gdybym tego nie robił dawno straciłbym już głowę
Jak sprzedam ci konsolę to zostanę milionerem
A ty chyba pomyliłeś PS4 z SSLem
Od jutra zbieram...