Текст пісні "Ти Краще Що Було У Мене У Житті"
KRUTЬ Lyrics
"Ти Краще Що Було У Мене У Житті"
Чи зможеш ти, чи зможу я не знаючи що я твоя
Лиш спокій маючи у грудях мине
Сльози капають на сніг, як каплі падають до ніг
І все це море у очах твоїх
Ти краще, що було, у мене у житті
Прошу тебе не йди не залиш на самоті
І навіть крізь грозу,і навіть крізь дощі
Ти краще, що було у мене у житті
Додолу сиплеться з небес ти моє чудо із чудес
Ти ейфорія моїх мрій, ілюзія всіх спогадів
І моя мрія визлетить, розкаже місту, що ще спить
Але вогонь моїх думок вже не горить
Ти краще, що було, у мене у житті
Прошу тебе не йди не залиш на самоті
І навіть крізь грозу,і навіть крізь дощі
Ти краще, що було у мене у житті
Ти краще, що було, у мене у житті
Прошу тебе не йди не залиш на самоті
І навіть крізь грозу,і навіть крізь дощі
Ти краще, що було у мене у житті
- AZLyrics
- M
- Maryna Krut Lyrics
live album:
"Live With Chamber Orchestra" (2022)
You May Also Like
KHAYAT - "Зорепад" Так
Ми загадаємо у зорепад
Не обирати кожен шлях наосліп
Бо вже не повернутися назад
Туди де всі малі тепер дорослі
Дай Боже бачити у небі знак
Що буде радити на кожнім кроці
Бо вже не буде як...
KALUSH - "Хвилi" Ми, як хвилі
Які не знають
Свого початку
Свого кінця, обіцяй
Коли накриє
Коли ми зникнем
Не забувати
Риси мого лиця
А мама каже пізно, гуляти буде холодно
А юність, як вода крізь сито протекла
І я...
TVORCHI - "Мила Моя" Я піду в далекі гори
У вечірнюю годину
І попрошу вітра зворів
Щоб не спав, не спав до днини
Щоб летів на вільних крилах
У широкі полонини
І приніс до ранку квіти
Що так люблять очі сині
Мила моя,...
Iryna Bilyk (Ірина Білик) - "Мовчати" Давай виключим свiтло i будем мовчати
Про то що не можна словами сказати
Не можна писати не можливо зiграти
А тiльки мовчати тихенько мовчати
Давай мовчати про то шо дiвчата
Не вмiють сховати не...
TNMK & Pianoboy - "Легенди" Легенди злітають в небо
Але нам залишатись тут
Робити все, як треба
Бо я - твій друг. І ти мій друг
Бо я - твій друг. І ти мій друг
Кроком руш, роком - круш
Шкода, що у житті у нас з тобой немає...